03 Ekim Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri

NALKAPON ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dünkü Diyarbakır bankom Urfalı köy ağalarının sıra gecesinde bomba etkisi yarattı. Hepsinin sesi kısıldı. Gücümün doruklarında olduğumu anladılar. Düşmanlarımın er ya da geç önümde diz çöküp ayaklarıma kapanması söz konusu.

Çarkıfelek Kemal'e dersini verdim yeğenim. Onunla üç aşamalı bir düello yaptık. Önce bilek güreşi. Orada beni yendi, elim kaymasaydı eğer, uyguladığım kuvvetle bileğini kırabilirdim. Sonra taş konkende hakkını eline verdim, ondan sonra da tavlayı koltuğunun altına sıkıştırdım. Bundan sonra onu da yancılarımdan biri yaptım. Bundan sonra senin için müthiş kurgumu hazırlarken yerimi bırakabileceğim biri var artık. 

Kumarbaz Benjamino bana İtalya'dan gizli mesajla bir kart yolladı. En kısa zamanda yine geleceklermiş. Sırtım sağlam. Bakıyorum da bugün müthiş bankom Gül Matra koşuyor yeğenim. Gahtalı Mıstık yeğenimden aldığım istihbarata göre Hüseyin yeğenim geceleri ahırda yatıp üşümesin diye ona sarılıyormuş. Bebek gibi hazırlamış bu yarışa. Çıktığı gibi bitirip hiç kimseyi yanına yaklaştırmaması an meselesiymiş. Bize de onu banko yazmak düşer. 

Yeğenlerim sayfamdan çıkmadan önce tıklamanızı unutmayın. Popülerliğimin düştüğünü hissetmek moralimi çok bozuyor haberiniz ola. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 


Nalkapon Elazığ At Yarışı Tahminleri

4.3.7.2.8
4.3.9
2.5.6.7 // 8.1
5 GÜL MATRA BANKO
5.3.6 // 7.1
1.3.10.9.4 // 6.11

45 TL // 157.5 TL 

4 yorum:

 1. EMEĞİNE SAĞLIK BOL ŞANSLAR

  YanıtlaSil
 2. Nalko. İnsanları kandırma kardeşim yazık gül matra bı kere bende ben kiraladim Yurtbaşıdayim köyde Elazığ'da benim at bı kere kaçak değil yazık değilmi insanlara ha adım Hüseyin'e de değil savaş ergin. Ben .baba reşit ..Malta sahini onların sahibi yine kandırıyor insanları sen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AT SAHİBİ İSEN NE İŞİN VAR BURDA ATINLA İLGİLEN İNSANLAR BURDA EMEK VERİYOR BOŞA KAFA KARIŞTIRMA

   Sil
 3. Ne emegi insanları kandırmaktan başka bi bok yapmıyorsun nalko ilk iki ayaktan yatıyorsun yataktanmı tiyo veriyorsun ag

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.