03 Ekim Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Bugün riski ilk ayakta alıp diğer koşularda sürpriz safkanlara şans vererek ikramiye arayışına gireceğim. Günün ikinci ve üçüncü ayağı sürpriz çıkma ihtimali yüksek koşular olarak düşündüğüm mücadeleler olmakla beraber diğer ayakların zayıf geçeceğini düşünüyorum. 

Bugün stili rakibi bulunmayan ve son koşusunda rakiplerinin presinden ötürü tempoyu çok yükseltmek zorunda kalıp sonlara bir şeyi kalmayınca düzlükte dağılan Sahipbey'in bugün startla beraber liderliği alıp viraja sermayeli girip rakiplerine de direnerek birincilik çizgisini önde geçmesini bekliyorum. Günün ilk bankosudur. 

Günün ilk ayağında start alan Mister Bond, sentetik pistte yarış kazanan Biondetti'nin bir temsilcisi, Biondetti tayları kum çim ayırt etmeden iyi koşular yapan safkanlar. Safkanın kısrak babası ise Forestry, bu hattan daha çok kuma yatkın bir özellik kazandığını düşündüğüm Mister Bond'un ilk kez çıkacağı uzun mesafeli sentetik pist koşusunda Eylül ayının başında Kralsın, Kaynarca, Crimean Wind ve Kobra arkası yakın ara beşinciliğindeki performansını tekrarlaması halinde koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Günün dördüncü ayağının Touch The Wolf ile anneden kardeş olan Alpha Kurt ve Finesse'nin tam kardeşi Zimbat arasında geçmesini bekliyorum. Her iki tay da gerek orjin gerek hazırlık bakımından rakiplerinden bir adım önde duruyorlar. 

Günün beşinci ayağında ise şampiyon jokey Halis Karataş'ın 52.5 kg'a deklara olduğu Kaynarca ve Grup 1 Ankara Koşusu'ndaki kötü performansı göz ardı edilebilecek olan Obra Reis ikilisi ile son koşusunda startta 8 boy oyalanmasına rağmen birinci olan safkanla arasında 38 salise gibi bir fark bulunan Harput Rüzgarı üçlüsünün eşit şansa sahip olduğuna inanıyorum.

Günün son ayağında ise son koşusundaki performansı ile formunun zirvesinde olduğunu gösteren Ayahna ile son üçüncülüğüne göre 8 kg daha avantajlı koşmakla beraber jokeyi de formda olan Bawepir ikilisinin küçük kuponlar için yeterli olacağını düşünüyorum.

Sitemizi desteklemeyi ihmal etmeyen tüm yarış sever dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

2.6.3.1 // 5.4
1.3.7 // 6.5
2 SAHİPBEY BANKO
6 MISTER BOND BANKO
1.4.2.3.9.10.11.5
7.4.8.5.6.3.1.2

67.2 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

6 MISTER BOND BANKO
1.4.2.3.9.10.11.5
7.4.8.5.6.3.1.2
9.1
3.1.4
4.5 // 1.2.8

67.2 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.