02 Ekim Mahmut Özer Diyarbakır At Yarışı Tahminleri
Günün ilk ayağında iki yarış görerek eksiklerini kapattığını düşündüğüm Semihkan'nın sevdiği mesafe de numarayı alarak beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya ilk aday isimdir. Kaliteli isim Fırtına İbo Ankara pistinde zaman zaman hazırlıkların da göz doldurduğundan dolayı kalitesiyle şanslı olabilir. Günün ikinci koşusunda Balahatun yakaladığı seriyle iyi form tuttu. Bugünde çok şanslı olduğu kanaatindeyim. Diyadin'in farklı pistlerde gördüğü yarışlarının macerası uygun rakipler yanında birincilikle son bulabilir. Son ikincilikleri dereceli olan Rodolfo'da kuponlarda olması gereken isimdir. Günün üçüncü ayağı denk rakiplerin olduğu bir yarış olduğundan dolayı kapatacağım. 2 yaşlı İngilizlere ait koşuda Bolt Runner'in kardeşi Bolt Gırl iki koşu ile tecrübe kazandı. Bugün öncelikle şans verilmelidir. İlk startında üçüncülük elde eden Diyahar daha hazır gireceği koşuda şanslı olabilir. Ataştacus'un nuarayı alıp tempo vereceği koşuda zaman zaman ters yarışlarını izlediğimiz Man Of Fıre ilk atımdır. Tek rakibinin ise son yarışını kazanan kalite isim Ünlüoğlu olduğu düşüncesindeyim.

DEHİBEHANIM Yarış hayatına Şanlıurfa pistinde başlayıp 1200 kum da kazanan tay, daha sonra ikincilik alarak Elazığ'da dört defa start alıp bir tanesini yine 1200 kum da kazanma başarısı gösterdi. Bir süre ara veren tayın gurubun uygunluğuyla birlikte inatçı karakterini de sahaya yansıtarak kazanacağını düşünüyorum Bankomdur.

Editör; Sitenizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz.. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

9-1-5-8-2-4-3
2-5-1-4-3-12
1-4-2-5-3
1-3-5-4
4-5
3-DEHİBEHANIM

1 yorum:

  1. Gerçekten her önüne gelen burda yorum yapabilirmi yani yoldan geçen burda 8 at yaz 10 numara yok ne anladın sen

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.