01 Ekim Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

TAŞKIR: Ara sonrası ikinci kez piste çıktığı koşuda daha sert grupta favori olarak önerdiğim ve temponun düşük olduğu mücadelede 4 boy da startta oyalanan safkan üçüncülükte kalmış ve bir sonraki koşusunda da 8 boy gecikerek başladığı mücadelede burun farkıyla ikinci olmuştu. Bugün ekürisi Ersezar'ın da desteğiyle müsait grupta koşudan birincilikle ayrılmasını bekliyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum.


Ankara'daki ilk startında favori olarak önerdiğim ve 1.16 içerisinde koşarak kolay kazanan Geleg Roj bugün kendisi için Adana'ya gelen binicisi Müslüm Baydan nezaretinde bir kez daha kazanmaya yakın olup koşunun da favorisidir. Kariyerine Ankara'da Halis Karataş ile başlayan ve o gün beklentinin altında kalıp geri çekilen Altınbaşak, üç ay ara verip tatminkar bir altıncılıkla geri döndü. 

İkisi Grup 1 olmak üzere toplam on kez grup koşulardan birincilik çıkaran Yalnızefe ile tam kardeş olan Anadolu, Ankara'dan Adana'ya geldikten sonra gerçekleştirdiği üst üste çalışmalarla pisti tanımış oldu. Bugün pisti grubun denkliği ile maidene veda etmeye yakın.

Bu mesafede toplam beş birinciliği bulunmakla beraber bunlardan dördü Adana'da olan Red Angel, Adana'da gerçekleştirdiği 1000 - 25 // 1.03 rahat şeklindeki galobuyla formunu muhafaza ettiğini gösteriyor olmasıyla koşunun favorisidir. 

Kocaeli'de iyi gruptaki KV 6 yarışta az farkla dördüncü olan İnsomnia, onun öncesinde yine üst grupta çoğu yaşça büyük rakiplerinin arasında dördüncü olmuştu. Ankara'daki son galobu iyi olmakla beraber grubun de denkliği ile ön planda değerlendirilebilir. 

Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyor ve herkese bol şans diliyorum.

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZGizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3 TAŞKIR BANKO
1.3
3.2.4 // 5.10
2.3.7.4 // 10.8.9
2.10.12.1.8
2.9.7.3.6.5

50.4 TL // 147 TL 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.