30 Eylül Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Resital var yeğenim resital! Üstün altılı bilgimle didik didik edip hazırladığım müthiş İstanbul kurgum hazır. Bomba bankom My Dear Girl'le şov peşindeyim. Onun fişek gibi çıkıp zıpkın gibi fotoya girmesini bekliyorum. İstihbaratım sağlam haberin ola. 

Bugün Süpürgeci Sülo yeğenime teşvik primi vaat ettim. Eğer bana söylediği atlar gelirse, ona iki Adana dürüm yanına köpüklü ayran bir de künefe ısmarlamam söz konusu. Sayemde popülerliği arttı. Veli'de herkes tanıyor. Dayının yeğeni Sülo diye padokta caka satıyor. Böyle giderse, dize getirdiğim TJK Reisi'nin sağ kolu olabilir. 

Sene 2004 yeğenim. O zamanlar Veli'nin en sevilen adamıyım. Beni kıskanan Kontrplak Osman hasetinden çatlıyor. Ona kontrplak denmesinin sebebi, sürekli kontra kuponlar yapıp devam edenlerle şov peşinde koşması. Ben tek kupon yaparım çünkü gücümün farkındayım. Yaptığım kuponu ganyanın bir köşesine asıp mükemmelliğimi bilenlerin de faydalanmasını sağlarım. Kontrplak Osman birgün bana bir adamını gönderip ''Bu Veli ikimize dar. Bir ipte iki cambaz oynamaz. Ya sen ya ben Nalko'' dedi. Onu kayle almamam içine oturmuş olacak ki gece ahırı basıp en sevdiğim seyislerden Sümük İsmet yeğenimi dövmüş. O gece pavyondaydım yeğenim. Gece kafam çakır geldim. Bir de ne göreyim Sümük İsmet burnundan sümükler aka aka ağlıyor. İki gözü de mor, dudağı patlamış. Hemen yanına gidip durumu öğrendim. Ceketimin iç cebindeki konyaktan bir yudum alıp ona içirdim. Sonra da yaralarına döktüm. Küçük bir ateş yakıp yaralarını dağladım. Beylik tabancamı gizli bölmeden alıp Kontrplak Osman'ın akşamları takıldığı kumarhaneyi bastım. İçeri girmemle bir sessizlik oldu. Kontrplak ve adamları tam beline davranacakken iki el havaya ateş ettim. Birden kahve boşaldı. Mekanın sahibi Dümbük Murat'tan anahtarı alıp kapıyı kilitledim. Beş kişiydiler. ''Delikanlı gibi dövüşeceğiz kontrplak. Sümük İsmet yeğenime yaptıklarının hesabını sormadan öteki tarafa gitmem'' dedim. Herkes silahını masaya koydu. Önce çevresine topladığı dört yardakçıyı temizledim. Biri tam bana yumruk atacakken güçlü pazularımı kullanıp onu havaya kaldırdıktan sonra diğer ikisinin üstüne fırlattım. Üçü de masaların üstüne yuvarlandı. Diğeri bana sandalyeyle saldırdı. Sırtımda kırmasına izin verdim. Sonra yerden kırılan ayağı alıp kafasındaki özel bir yere vurduğum darbeyle bayılttım. Kontrplak Osman tir tir titriyordu. Dümbük Murat kasanın altına saklanmış olayın bitmesini bekliyordu. Kontrplak Osman'a iki yumruğumu birden indirip iki gözünü de şişirdikten sonra dudağına bir kafa attım. Sümük İsmet yeğenimin intikamı alınmıştı. Osman yerde kıvranırken cebimden konyağımı çıkarıp bir yudum aldım. Sonra da sigara yakmak için arkamı döndüm. Kontrplak kahpelik yapıp silaha davrandı. Bunu hissetmemle beraber silahımın olduğu masaya doğru uçup bir tombalak attıktan sonra nişan aldım. Tam silahından vurdum. Kontrplak Osman'ın kalbi dayanmadı yeğenim. Oracıkta devrilip bayıldı. Veli'deki yeğenlerimi çağırıp beşini de çöpe attırdım. 

Bunu okuyan bazı düşmanlarım ayağını denk alsın. Mühimmatım tam. Süpürgeci Sülo yeğenime dokunmaları halinde onları taramam söz konusu. Artık kaybedecek bir şeyim yok bu böyle biline. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. 

GÜNÜN ADANA, İSTANBUL VE DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1.9 // 7
4.5.7.9.12.1.2.3
3.7.1.2.8.6
3.4 // 2
9 MY DEAR GIRL BANKO
6.1.2.7.10

67.2 TL // 151.2 TL 

4 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.