30 Eylül Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri


NALKAPON DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Şov var yeğenim şov! Dönüşüm muhteşem oldu. Demirpoyrazım bankomdan sonra sayfamda beğeni yağmuru oldu. Gizli tebrik mesajlarına yetişemedim. İlk ayaktaki bomba favorim Çilen'in de kazanması düşmanlarıma soğuk duş aldırdı. Mükemmelliğimin tartışılması hoşuma gitmiyor.

Aldığım istihbarata göre bugün kasırga varmış. İstanbul bülteninin iptal olması mümkün. Ben de diskalifiye ettiğim Urfalı köy ağalarına bir resital izletmek için Diyarbakır bültenine çalıştım. Bugün Ferit yeğenim de Necmi yeğenim de birer yarış kazanıp Dayılarının yüzünü güldürmek için ellerinden geleni yapacaklar. Onlara Gahtalı Mıstık yeğenimle haber yolladım. Hangi ayakları kazanmaları gerektiğini müthiş kurguma bakıp anlayacaklar. Sen sen ol başka banko yazma yeğenim. 

İtalyan mafyasını gönderdikten sonra kendi ekibimi kurdum. Giderken bana Uzi, kaleşnikof, el bombası, dinamit, İngiliz anahtarı, İsveç çakısı, Rambo bıçağı, siyah boya bir de gazoz açacağı bıraktılar yeğenim. Mühimmatım tam, düşmanlarım yerinde duramazsa, onları topla tüfekle karşılamam an meselesi. Ekibimde Büllük Adnan'la Yancı Hikmet de var. Onları öncü kuvvet yaptım. Savaş çıkarsa, ilk piyonları öne sürmem söz konusu. Emekli takımından Kılıbık Nuri de Erkete Orhan yeğenimle gözcülük yapacak. Mahalle tetikte. Beni korumak için herkes seferber. Kaz gelen yerden tavuk esirgenmez, diye boşuna dememişler. Benim gibi önemli bir kişiliği kaybetmek mahallenin popülerliğini düşürür.

Yeğenim gücümün zayıfladığını hissediyorum. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularımda destek tıklamaları düşükmüş. Her ne kadar yeniden popülerliğimin zirvesine yükselmem, gücümün sınırlarının Türkiye'yi aşmasını sağlamam gerektiğini bilsem de senin beni yalnız bırakmanın moralimi çökerttiği söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

GÜNÜN ADANA, İSTANBUL VE DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri 

12.9.6.4.2.3.1.7
4 AYŞEROSE BANKO
5.1.2.7.4 // 3.6
2 ALOĞLUM BANKO
11.9.7.1.6 // 3.5
9.10.7.4.1.3 // 6.5

60 TL // 156.8 TL 


8 yorum:

 1. Bu kuponu yatıracağım 60 tl olanı insallah tutar tesekkurler

  YanıtlaSil
 2. Tek kelime defol git...dun İzmir'de galga geçer gibi konusuyon Allah seni bildiğin gibi yapsın .dalevereci

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl defolması gereken sensin saygısız,sen kimsin de kimi bu siteden kovmak gibi kendinde yetki görüyorsun,Adminler lütfen bu tip hakaret içerikli yazan şahısları IP. adresinden sürekli olarak engelleyin bir daha bu siteye girip paylaşımları görmesinler,bu konuyu ciddiye alın çünkü rahatsızlık veriyorlar,üstelik hem faydalanıyorlar,hemde hakaret ediyorlar

   Sil
 3. 6.10 /3.4.9.10/3.5.2/1.2/1.3.10/3

  YanıtlaSil
 4. Emeğine sağlık Nalkapon,bol şanslar.

  YanıtlaSil
 5. kupon yattı nalkapon bakalım istanbulda napıcaksın

  YanıtlaSil
 6. sov var deyıpde ustun altılı bilgilerımele kupon hazırlayıp insanları kandırmayalım mantıklı kurgu yapalım at yarısı bu at kosar baht kazanır

  YanıtlaSil
 7. 500tl de yapsan 1000 tl de yapsan bu isin garantısı yok

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.