30 Eylül Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MAGFELLOW: Ağustos ayında Dublin'e geçilirken Speedy Gunner'ı gerisinde bırakan, ardından yaptığı ikincilikte Runner Cat ve Kızılşahin'i geçen Magfellow KV 7 koşudan silinerek burayı tercih etti. Süratli safkan bugün önde Vasily ısrar ederse, onunla ikili mücadeleye girmeyerek ikincilikte bekleyecek ve düzlükte bu rakibini atlayıp geriden gelen Ankaralı ve Runner Cat'e de cevap vererek koşuyu kazanacaktır. Günün ilk bankosu olarak öneriyorum. 

YOLDAŞKAYA: İlk startında tam sprinte kalkacağı esnada önü kapanınca iç kulvara girmek zorunda kalan ve buradan gerçekleştirdiği ataklar ikincilik getiren Yoldaşkaya, jokeyi Halil Polat idaresinde düzenli olarak idmanda olan bir isim. Ayrıca anneden kısa mesafede 7 kez foto finiş çizgisini önde geçen Mustafa Aga ile kardeş. Kariyerinin ilk koşusunda genel performans olarak beğenimi kazanan tayı artan yarış tecrübesi ve binici uyumuyla günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

Siteden ayrılmadan önce destek paylaşımı ve tıklaması yapan herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

GÜNÜN ADANA, İSTANBUL VE DİYARBAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

3.4.2.8 // 5.1
4.8.1.3.7.9
4.2.1.7.5.11
2 MAGFELLOW BANKO
4 YOLDAŞKAYA BANKO
8.11.2.1.4.3.6.7 // 9.13

80.64 TL // 151.2 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.