29 Eylül Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Kumarbaz Benjamino'yu yolladım. Yanındaki yardakçıları da gitti. Artık kafam rahat. Amerikalı para baronu Rotşiller ailesi de yakamdan düştü. Nasıl olduğunu sorma. Hakkımdaki gizli bilgileri herkesle paylaşmam mümkün değil. Sen vereceğim müthiş kurguları oynayıp keyfine bak tamam mı? 

Bugün ufakçı yeğenlerim için dört tane bankom var ama benim gibi tevziye peşinde koşanlara iki tane banko vermem mümkün. Bakıyorum da ilk koşuda müthiş bankom Harem koşuyor. Artık onun kazanma zamanının geldiğini biliyorum. Korkmadan banko yaz. Kalantor bankom da fişek gibi hazırmış. Sinan Özen yeğenim çevresinde dolanıp ondan tüyo almak isteyenlere ''Cumartesiyi bekleyin'' diyormuş. Akın Sözen yeğenim de Ankara'dan gelen bütün teklifleri reddedip İzmir'in yolunu tutmuş. Yolda gelirken radyoyu açıp ateşle oynama şarkısını dinliyormuş. Bize de Ateşlerin Dansı'nı banko yazmak düşer. Bana bak yeğen sürpriz bankom Demirpoyrazım'ı ganyandaki herkese söyleme sakın. Bırak önce kazansın, sonra etrafındakilere caka satarken ''Dayım sağ olsun'' diyerek popülerliğime popülerlik kat. Sayfamı gösterip ''Yoksa siz bakmıyor musunuz?'' deyip bir sigara yak. Sonra bir duman üfleyip ''Ben tahsilata gidiyorum'' diyerek ganyancıya doğru yürü. Herkesin ağzı açık kalsın.

Her ne kadar üç beş gün ortadan kaybolup sesimi çıkarmasam da her gün her koşuyu izlediğim, etrafımdakilerin cebini şişirdiğim, senin için bombaları peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdığım söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma. 

REKLAM


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3 HAREM BANKO
11.10.2.3.6.5.12
2 KALANTOR // 4.1
3.2.10.11.12.4
4.2.1.9.8.5
2.12.9

158.76 TL 

2. ALTILI

3.2.10.11.12.4
4.2.1.9.8.5
2.12.9
1 ATEŞİN KANATLARI // 6
6 DEMİRPOYRAZIM BANKO 
8.7.2.1.17.6.16.18

120.96 TL 

5 yorum:

 1. Emeğine sağlık Nalkapon,sen olmadan altılı zevk vermez oldu,Hoşgeldi bol şanslar yazdığın gibi gelir inşallah

  YanıtlaSil
 2. Emeğine sağlık Nalko,bol şansla,kayboldun sandım sakın öyle bir şey yapmayasın bazı sümsükleri kaale alıp ta,bu safralar kendi kendilerin, yediler,biz takipteyiz devam.altılıyı bulamaya biliriz ancak yorumlarına bakarsak bir gün sağlam bir ikramiyeyi götürücek tjk.dan

  YanıtlaSil
 3. bak nalkopon efendi.. yorumlarım ana sayfada çıkmıyor biliyorum.. kimin olumlu yorum yaptığını bilmiyorum belki de sizden biri.. sen altılıdan anlamıyorsun ve burada altılı oynayayıp insanların kafasını karıştırıp para kaybetmesine neden olma..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak kardeşim ben ne sizdenim nede başkalrından,ben bir ziyaretçiyim,ve Nalkaponun verdiği şablonu da bire,bir oynayacak halim yok,sadece araladan,yorumlardan ve tahminlerinden bazı gözümden kaçan ve ilave edecek kadar yerim varsa bir kaç tanesini ilave ediyorum,ben teklerimi kendim seçiyorum iki tane tekle,diğer ayaklarada buradan karma yapıyorum,sizlerin ise bir kerede Emeğe saygı gösterin,yani adeta öneriği safkanın gelmemesi için yakarıyorsunuz bunu yapmayın,size tekrar ediyorum burada verilen bir emek bir uğraş var buna da saygı gösterilmelidir,madem Nalkaponun oyununu önemsemiyorsunuz,o halde sizlerde buradan oyununuzu paylaşın bakalım kim kaç tane ayak doğru tahmin edecek veya altılıyı tutturacak buyrun fazla söze gerek yok..Nalko Emeklerine sağlık yüreğine sağlık Allah mahcup etmesin,yazdığın gibi gelir inşallah bol şanslar.

   Sil
 4. Kalantor harem geçmiş olsun. Bakalım ateşin kanatları ve demirpoyrazım ne yapacak

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.