28 Eylül Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


EYÜPŞAH: İlk startında gösterişli bir birinciliğe imza atan Eyüpşah ilerisi için umut vaat eden bir tay ancak bugün önde gitmeyi seven rakipleri var ve nasıl bir taktikle koşacağını merak ediyorum. Eğer ön grupta bir çekişme olursa Road Warrior yapacağı sprintle mücadeleye son noktayı koyabilir. 

GÜMÜŞ KAFES: Son startında jokeyinin ilk 600 sonrası tempoyu yükselterek nefesini iyi ayarlayamayadığı safkan son metrelerde dördüncülükte iken binicisini üzerinden atmıştı. Bir önceki startında ise daha yüksek tempolarda götürüp I Saw The Sun'a burunla geçilmişti. Bugün Gökhan Kocakaya'nın safkanın tam istediği tempolarda ilerleyerek rakiplerinden koşuyu çalma ihtimalini çok yüksek görüyorum.

YELTAY: Bursa'da kazanırken, geri döndüm, diyen Yeltay bu mesafeye ilk kez çıkacak fakat önde istediği tempolarla gideceği için mesafeyi istediği kadar kısaltabileceğini düşünüyorum. Ayrıca hem anne hem de baba hattından uzun mesafelere yatkın bir isim. Startla birlikte aldığı liderliği viraja avanslı çıkarak foto finiş çizgisine dek korumasını beklediğim safkanı günün bankosu olarak öneriyorum.

BATMANASLANI: Son ikinciliğinde Saadın Gücü'ne geçilen safkan o gün jokeyinin istediği yerden yürüyemeyerek iç kulvara girmesinden de olumsuz etkilenmişti. Bugünkü temponun Saadın Gücü'ne pek yarayacağını düşünmüyorum ve tam aksi olarak da Batmanaslanı'nın işine geleceğine inanıyorum. 

BARBAROSBEY: Annesi Selenay kum çim ayırt etmeden iyi koşmakla beraber birçok grup mücadelede boy göstermiş kısa vade galibi bir kısraktır. Kaizbertlere daha önce adını sanı bilinmeyen kısraklar çekilirdi ama son dönemde kalite isimlerle bir araya getiriliyorlar. Bu sezon yarış yaşamına başlayan Gökyüzü ise bunlar arasında en göze batan tay. Hazırlıklarını Bursa'da tamamlayan Barbarosbey'in iyi orjinini de piste yansıtarak yarış hayatının ilk koşusundan galibiyetle ayrılmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

BANKIZ: Daha önce Fanizan'a potoda kaybedip Bessey'i geçme başarısı gösteren Bankız uzun süredir hazırlıklarını İstanbul sentetik pistinde sürdürüyor. Buradaki jokey tercihleri yarışın sürprize açık olduğunun net göstergesi ve Bankız da benim en büyük sürpriz adayım.

Sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ İÇİN TIKLAYINIZ Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

3.1.2.7
4.5
6.5.3.1 // 2
5.2.6 // 3.1
12.5.6.3.2.1.14.7.8.10
7 YELTAY BANKO

67.2 TL // 140 TL 

2. ALTILI

5.2.6 // 3.1
12.5.6.3.2.1.14.7.8.10
7 YELTAY BANKO 
3.6.1 // 5.8
3 BARBAROSBEY BANKO
7.6.1.4.14.13

37.8 TL // 105 TL 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.