27 Eylül Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

THE MAILMAN: Kazandığı koşuda yaşça büyük rakipleri çok da zorlanmadan geçen safkan bugün önde yaşanması muhtemel Akon - Moon Father kapışmasından en iyi şekilde istifade ederek sonlara saklayacağı sprinti ile sonuca gidebilir. 

ÇİLEN: Kocaeli pistinde zorlanmadan kazandığı yarışın ardından Ankara'ya dönerek çalışmalarına ara vermeden devam eden Çilen yine dişine göre rakipleri bulmuş görünüyor. Bugün belki öne düşmeyi tercih etmeyebilir ancak hazırlıkları yeterli görünüyor. İyi orjini ile favori hanesinde değerlendirmekte yarar var. 

BUMBAI: Koşu şartı kalmayan safkan artık kazanabileceği her yarışı kazanacaktır. Çünkü bundan sonra KV 8 ve üzeri yarışlara iştirak edebilecek. 98 handikap puanına sahip olduğu için H17 koşulara da katılabilir ama ilgililerinin tercih edeceğini zannetmiyorum. Bu sezon Ali Kaçmaz ve Keleş Ekürisi arasında çok iyi bir uyum var. Eküri de son dönemde çok iyi bir form yakaladı. Ayrıca bu yıl %24 kazanma yüzdesine sahipler. Son bir ayda ise safkanları 15 kez piste çıkarken sadece 2 defa tabela dışında kaldılar, diğer koşularda ise 5 defa kazanıp ilk üçten hiç düşmediler. Bumbai'ye dönecek olursak, safkan zaten daha önce birçok kez uzun uzun anlattığım bir isim ve sonlarda temposunu bir anda artırabilen ender Arap atlarından. Bugün bu rakiplerini geçebilecek güç ve potansiyele sahip olduğuna inanıyorum ve ağır kilosuna rağmen günün bankosu olarak öneriyorum. 

BADE HANIM: Annesi Nesibe Abla, Tümöz Bey gibi kum pistte birçok Grup 1 birinciliği elde etmiş bir safkanın anneden kardeşi. Daha önce Ankara'da beş kez koşup 9-2-9-2-3 şeklinde toto elde eden Bade Hanım son startında Şartlı 3 mücadelede ve Kocaeli pistinde koşmuştu. Yeniden Ankara'ya dönen kısrak bu kez denk rakipler arasında ön planda değerlendirilmeli. 

SPEEDY GUNNER: İstanbul'da ilk metrelerde yavaş tempoda götürdüğü koşuda Down Town'ın baskısından ötürü süratini artıran safkan düzlüğe istediği gibi çıkamayınca güçlü rakiplerine direnememişti. Bugün önde ciddi pres yapacak bir rakibi yok, pist çim ve mesafe de uygun. Startla beraber bir kez daha liderliği alıp foto finiş çizgisine dek avantajını koruyabilir. 

EDİTÖR; Siteniz Sihirli Kantarma'yı desteklemek günde 1 adet reklamın üzerine basmak kadar kolay. Lütfen duyarlı davranarak bizlere katkıda bulunmayı ihmal etmeyin.

REKLAM 


Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5.6.2.3.7
6.1 // 5
3.1 // 5
4.5.9.7.8.3.1.6
7.5.11.2.9
2 BUMBAİ BANKO 

56 TL // 112 TL 

2. ALTILI

4.5.9.7.8.3.1.6
7.5.11.2.9.3
2 BUMBAI BANKO 
6.1
6.3.1.10
1.2.11.9.5

134.4 TL 

2 yorum:

  1. Emeğinize sağlık, yazdığınız gibi gelsin.

    YanıtlaSil
  2. Bu da benim naçizane ilk altılım
    3,5,7/1,4,6/3/3,6,8,9/7/2,4,9

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.