26 Eylül Selim Pusat İstanbul At Yarışı TahminleriMC GREGOR: En son birinciliğini yine Gökhan Kocakaya'yla alan safkan pisti de o günkü gibi yumuşak bulacak. Grup koşuda ekürisi Cooger için 1000 metre boyunca Good Curry gibi bir yer uçağına pres yaptı ve sonra dağıldı. Bugün startla beraber liderliği alarak kendi istediği tempolarda götüreceği koşuda foto finişe kadar dayanabileceği bir grupta koşuyor olmasıyla alternatif tek olarak öneriyorum. 

HERE TO FLY: Bir yıldır koşmasa da idman pisti programında hiçbir fazlalığı olmadığını gördüğüm Here To Fly düzenli hazırlıklarında da üst üste uzun galoplar yapmış. Zaten son galobunda da 1000 metreyi 1.01'le geçerken çok akışlı görünüyordu. Grup 1 Erkek Tay Deneme Koşusu'nda beşinci olan safkan koştuğu ve kazandığı son yarışta şu anda Grup 1 koşan ve hatta kazanan atları geçmişti. Bugün kısa mesafede aradan etkilenmeyerek kolay rakiplerini geçeceğini düşünüyor ve banko öneriyorum. 


KÜRŞAD: Annesinin kan hattına kısaca değinecek olursak annesi Şankatan ve Yücelir ile anneden kardeş özellikle Yücelir'in genç yıllarında performansı KV kazanacak güçte idi grup tabelası da bulunan bu ismin kan hattına sahip olması Kürşat için büyük avantaj. Babasancak ise anneden kan hattı Bodrum'a kadar gidiyor. Babasancak'ın en önemli temsilcisi ise Korik onun sentetik performansı da gayet iyiydi. Güle Güle ile idman pistindeki mücadelesinde gayet rahat hakim olması bende banko olması için de yeterli sebep.

LAST HERHANDO: Defalarca uzun uzun potansiyelinden ve gücünden bahsettim yarış içerisinde yaşadığı sıkıntılar uzun mesafede daha iyi olacağını düşünmek hepsini kaç yarıştır yaziyorum. Bir nefes problemi olduğu bariz ben Karataş ısrarına ve uzuna çıkacak olmasına güveniyor alternatif tek olarak öneriyorum.

Sihirli Kantarma'yı desteklemeyi ihmal etmeyen herkese çok teşekkür ediyorum. Şansınız bol olsun. 

REKLAM


1. ALTILI

9.2.8.3.1.4.5
2 MC GREGOR // 6.3
5 HERE TO FLY BANKO
6.4.1.2
5.6.2.8.4
4.6.10.2.1

147 TL 

2. ALTILI

6.4.1.2.6.
5.2.8.4
4.6.10.2.1
1.2.3.4
3 KÜRŞAD BANKO 
1 LAST HERNANDO // 4.8.6.3

28 TL // 140 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.