25 Eylül Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Dün Bursa'da günün bombalarından biri olan Reisoğlu'nu iki atta önerirken üçüncü kez banko olarak değerlendirdiğim Demirbüken'in ikinci olması ile ikramiyeden olduk. Zaman zaman yarış severler önerdiğim bankolara sitem etse de ben oyun stilimi değiştirmeyi düşünmüyorum. Dün Grup 1 yarışta ilk kez o seviyedeki rakipleri ile koşan Katma Değer'i banko vermem tepki çekse de yakın ara ikinciliği benim beklentimi karşıladı. Yarış düşündüğüm kadar süratli geçmeyince bu neticenin doğduğuna inanıyorum. Ayrıca geçen hafta Diyarbakır'da banko olarak önerdiğim Junyır Sancak da iki gün önce %6 AGF ile kazandı. Örnekler çok ama fazla detaya girmek istemiyorum. Geçtiğimiz Cuma günü de maidende iki atta önerdiğim %3 AGFli Özekan ikinci olmuştu ve o gün bir yarış sever dostumuz verdiğin atlar gelmedi, şeklinde isyan etti. Zaten iki at önerdim ve favori safkan kazanırken biri ikinci, diğeri üçüncü oldu. Çim pistteki ilk koşusunda yeniden değerlendireceğim. Yani değerli dostlar sitem etmeden önce neticeyi, ata olan güven durumunu ve yarış içi aksilikleri göz önünde bulundurup yorum yaparsak çok mutlu olurum. Diğer türlü motivasyonumuz da düşüyor.

GÜMBÜRGÜMBÜR: Ağır kilolarla koşmaya ve kazanmaya alışkın olan Gümbürgümbür bugün yarışı önde kabullenecek olan Romeo'nun gölgesi olup düzlükte rakiplerinden birinciliği söküp alacaktır. Günün ilk bankosu olarak öneriyorum. GÜNBİKE: Orjin güzeli atlardan biri olmakla beraber bir türlü düşündüğüm gibi koşamayan Günbike, son olarak iştirak ettiği Grup2 Cahide Koşusu'nda altıncılık elde ederken bu tip gruplarda daima söz sahibi olabileceğini de bir kez daha göstermiş oldu. Hazırlıklarını sürdürdüğü ve kariyerine başladığı Kocaeli pistindeki ilk birinciliğine yakın gördüğüm kısrak hemcinsleri arasında kalite jokeyi ile günün ikinci bankosudur. 


REKLAMLAR KONUSUNDA HASSASİYET GÖSTEREREK ENGELLEYECİ UYGULAMALAR KULLANMAYAN TÜM YARIŞ SEVER DOSTLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


REKLAM

Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

7.8.9.5
5.1.4.3.6.11.13.8
5.2.1.7.4.6.8
1 GÜMBÜRGÜMBÜR BANKO
7 GÜNBİKE BANKO 
4.3.2.8.12.14.1.5.9.13

154.35 TL 

2 yorum:

  1. Yorumlarınızdan faydalanıyoruz üstad teşkkür ederim.

    YanıtlaSil
  2. Yorumlarınız için emeğinize sağlık ..gerçekten kutlarım sizi sakın moralinizi bozmayin ...unutmamamız gereken birşey de varsa eğer oda ..çoğu zaman yarışların yarış gidişatına göre değilde yani normal olan yollardan değilde ..birilerinin kurguladığı .yollardan olduğunu tüm yarış severler biliyor..sak n birileri çıkıp ta herşey normal demesin..

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.