26 Eylül Foto Finiş Kocaeli At Yarışı TahminleriGADDARA Geçtiğimiz yıl bu pistte katıldığı üç yarışından da kazanarak ayrılan, İstanbul sentetik kumdaysa sert rakiplerine diş geçiremese de etkili performans sergilediğine inandığım safkan, altı ay sonra dinçlik koşusu yaparak burada çok güçlü gelerek ikinciliği kurtaran Gaddara bugün en şanslı isimdir. Tek rakibinin ise İzmir'de farklı sonuçlar çıkartan Alp Dağı, Bursa ve İstanbul''da fazla etkili olamasa da ben pisti yadırgamayacağını düşünüyorum. 

GÜMBÜRGÜMBÜR Uzun mesafeli koşularda çok farklı sonuçlar aldığını bildiğimiz safkan oldukça da uygun rakiplerle start alacak.Bir çok Jokey tercih edildi ama baktığımız da Kadir Tokaçoğlu'yla daha iyi sonuçlar çıkartan koşunun yükünü çekecek Romeo'yu düzlükte sevdiği mesafede kolayca atlatacağını düşündüğüm isimi günün bankosu olarak öneriyorum.

GÜNBİKE Taliphan'nın anne kardeşi kısrak henüz daha tam olarak kalitesini sahaya yansıtamadı.Son iki koşusu İstanbul'da sert rakiplerle. Yarış hayatına bu pistte başlayan kaliteli tay, dört koşusundan da birincilik çıkartamadı. Eskiye nazaran daha farklı çıkacağı pist ve rakipler yanında öncelikle şans verilmelidir diye düşünüyorum. 

EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için destek amaçlı reklam tıklaması gösteren dostlara teşekkür ederiz.. 


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

8-5
8-2-4-13-6-11-9-1-5
1-7-5-6
1-GÜMBÜRGÜMBÜR
7-3-1-4-6
8-14-3-2

100 TL BOL ŞANS..
Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.