24 Eylül Yarış Hayatı Riskli Atlar
ADANA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 

4.KOŞU

6-FARİSE (SON 6 KOŞUSU ) Kalan yarışlarından en az bir ikincilik çıkarması yeterli olacaktır. 

5.KOŞU

4-MİNTEMUR ÖZCAN (SON 6 KOŞUSU ) Tabelaya yakın bitirdiği son koşusunda biraz kıpırdayan isim bir defa ilk iki içerisinde yer alabilirse yarış hayatı uzayacaktır. 

6.KOŞU 

6-ANILBABA (SON 5 KOŞUSU ) Bu sezon üç defa tabela içerisinde kendisine yer bulabilen safkan bir defa daha bunu gerçekleştirebilirse durumu oldukça rahatlayacaktır. 

10-KARSAVURAN (SON KOŞUSU ) Çok kötü performansa sahip safkanın bu koşusunda mutlaka birincilik çıkarması gerekir. Aksi taktirde yarış hayatı sonlanacaktır. 

9.KOŞU

6-ÖZREİS (SON 3 KOŞUSU ) Tabela içerisinde dolaştığı koşuları bulunan safkan kalan yarışların da ilk dört içerisin de kendisine yer bulabilirse yarış hayatı uzayacaktır. 

BURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR ,

2.KOŞU 

4-DOĞUHAN (SON 2 KOŞUSU ) Son iki yarışından bir tabela çıkartan isim kalan iki yarışından da bir birincilik dışında, iki defa tabelanın her an gibi bir basamağında yer alması lazım.

8.KOŞU

9-MÜNAYİM (SON 5 KOŞUSU ) Yarış hayatına kazanarak başlayan safkan son on beş koşusundan ise iki defa tabela çıkartabildi. Yarış hayatının uzaması için, bir birincilik, iki ikincilik yada üç defa tabelanın diğer basamaklarından kendisine yer kapması gerekir.


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.