24 Eylül Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Kariyerine başladığı ve bir kez de kazanma başarısı gösterdiği binicisi ile yeniden buluşan Crazy Chick son dönemde iyi bir form tuttu. 1300 ve 1400 metre çim pistte kazanırken benzer grupları gerisinde bırakan kısrağın uzun mesafeli son koşusu gücüne ölçü değil. İstanbul'daki son beşinciliğinde tabelanın dibinde bitirirken iyi grupta mücadele eden ve elde ettiği son birincilikte birlikte olduğu jokeyi Barış Kurdu'ya geri dönen ve 23 // 37 çok rahat şeklindeki sprinti ile bu koşuya iştirak edecek olan Puzzle bu tayın tek rakibidir.

Eser, Sahipbey ve Burkal gibi süratli safkanların yer aldığı mücadelede yaklaşık olarak 3 yıl sonra ilk kez kısa vadeli yarışa iştirak edecek olup Temmuz ayının son haftasından bu yana düzenli idmanda olan şampiyon Cankardeşler ve grup içerisinde sprintini en beğendiğim isimler listesinin üst sıralarında yer alan Reisoğlu ikilisi benim bu ayakta öncelik vereceğim isimler olacak. 


Son iki koşusunda daha üst gruplarda banko olarak önerdiğim Demirbüken bu kez kazanmak için tüm şart ve rakiplerin bir araya geldiği bir yarış buldu. İstanbul'da Copperfield'ın beyaz bayrak ayna yaptığı mücadelede eğer ki önde bir at daha tempoya girebilseydi -ki şu anda Copperfield'ın yakaladığı form durumuna göre bu çok zor- o gün kazanması zor olmazdı. Ardından da Ankara'da Misae ve Serseri arkası bir üçüncülük aldı. O gün de Serseri önde hafif tempoda götürerek düzlüğe çıkmıştı. Çok daha iyi gruplarda güvendiğim safkanın bugün bu grubu geçememesi benim için büyük hayal kırıklığı olur. 

Sihirli Kantarma sizlerin desteğiyle ayakta durup ücretsiz hizmet sunan bir site ve ben de burada olmaktan çok mutluyum. Her gün işimizden gücümüzden ve ailemizden vakit ayırıp elimizden geldiğince yararlı olma gayretindeyiz. Verdiğimiz emeklerin karşılıksız kalmadığını görmek de bizi ayrıca motive ediyor. Bu kapsamda siteyi terk etmeden önce sizlerden beklentimizi karşılayarak bizlere destek olursanız çok seviniriz. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

REKLAM


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

1.2.6.4.5.8.3.7.9
2.3
1.8 
7.5.4.3.6
3 DEMİRBÜKEN BANKO 
12.3.2.14.1.17.5.7.6

134.4 TL 4 yorum:

  1. tebrikler üstadım emeğinize sağlık

    YanıtlaSil
  2. Tek kelimeyle bravo reisoğlu için

    YanıtlaSil
  3. Tebrikler, yine kurgu tercihinden yazık olan bir kupon. Gerçekten çok yazık olmuş.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.