23 Eylül Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


RHYTHM DIVINE: Hep Beraber'in sakatlanmasından sonra üç yaşlıların şampiyonu durumunda gördüğüm Rhythm Divine özellikle de 1600 metrede çok harika yarışlar yapıyor. Önce Fatih Sultan Mehmet'i kazandı sonra da Topkapı Koşusu'nda az farkla ikinci oldu. Yaşı kendisinden büyük rakiplerini dize getiren Rhythm Divine 1600 metrede de sadece bir kere geçildi. Yaptığı hazırlıklarını çok beğendiğim safkan zaten daha önce geçtiği atları bugün bir kere daha geçerek yeni bir başarıya ulaşacaktır. Banko olarak öneriyorum. 

TAMERŞAH: Bir hafta önceki koşusunda da 65 handikap puanı olan Tamerşah o gün belki de üçüncü olsa hanesine bir handikap puanı daha yazılacaktı ve bu koşuda yarışama hakkını kaybedecekti. Kayalar bunu hep yapıyor zaten, ellerinde birçok at var ve kimini sezonun başında parlatıyorlar kimini de sezonun sonlarında. Bir de bazı atlar mevsimine göre koşar. Yani kışın başarılı olur ama yazın sıcaklarında adını pek duymayız. Ellerinde yüzlerce at bulunan ve senelerdir bu sektörde at koşturan Kayalar da bu hesapları çok iyi yapıyorlar. Atların şartını doldurmadan yavaş yavaş götürüp sezonun sonuna enerji bırakıyorlar. Eğer atları çok kaliteliyse, bu konuda cömert olabiliyorlar. İşte Tamerşah da benim görüşüme göre gıdım gıdım ilerletilen ve gerçek potansiyeli daha henüz sahaya yansıtılmayan bir safkan. Tüm bunlardan yola çıkarak bugün kazanarak yoluna devam edeceğini düşündüğüm Tamerşah böylesi uygun bir grupta benim ikinci bankom olacak. 

Sihirli Kantarma sizlerin desteğiyle ayakta durup ücretsiz hizmet sunan bir site ve ben de burada olmaktan çok mutluyum. Her gün işimizden gücümüzden ve ailemizden vakit ayırıp elimizden geldiğince yararlı olma gayretindeyiz. Verdiğimiz emeklerin karşılıksız kalmadığını görmek de bizi ayrıca motive ediyor. Bu kapsamda siteyi terk etmeden önce sizlerden beklentimizi karşılayarak bizlere destek olursanız çok seviniriz. 

Herkese bol şans diliyorum.

REKLAM


Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

4.1.3.6.9.8.2.5
8.7.2.3.5.1.6.4
5.2.1.9
9 RHYTHM DIVINE BANKO
3.7.8.4.5.1.2.6
1 TAMERŞAH BANKO 

143.36 TL 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.