23 Eylül Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri


NALKAPON DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Bugün korkma yeğenim. İtalyan mafyası artık arkamda, Urfalı köy ağalarının eli ayağı titriyor. Cilberto'nun uzisiyle, Karlotte'nin beylik tabancasını bugün kahveye getirttim. Babaları kumarbaz Benjamino'yla onun en yakın arkadaşı kart zampara Don Pito Karlo da benim yanımdaydı. Yazdıklarımı okuyup küplere binen eski ganyancılardan savaş pilotu Tayyare Züftü de ziyaretime geldi. ''Bana bak Nalkapon senin düşmanın benim düşmanım. Hedeflerin koordinatlarını ver iki tane toma havk füzeyi kucaklarına bıraktırayım. '' dedi. Yazdıklarımı takip eden düşmanlarımın tir tir titrediğini görür gibiyim. Arkamız sağlam yeğenim. 

Bugün Büllük Adnan kahvenin önünden geçti. Yanında da vatandaşlıktan çıkardığım Yancı Hikmet. Onlar geçerken Cilberto yeğenime talimat verip uzisini onlara doğru tutmasını söyledim. Bunu görür görmez topukları yağladılar. Çaykur Rıza da hürmette eksik etmiyor. Misafirlerim için her gün kremalı büsküvit alıyor. Çaylar soğudu mu hemen yeni bardak getiriyor. Bugünkü müthiş Diyarbakır kurgumu da kumarbaz Benjamino için yaptım. '' Nalko eski günlerini hatırlıyor musun? Bana bir bomba verirdin cebimi şişirip akşam pavyonda iki kadeh rakı yanında balık ısmarlardım sana. Yap da bir kupon gidip keyif çatalım, dedi. Bunu duyan Don Pito Karlo'nun da gözleri parladı. Uçkur sevdasına topuğundan vurmuşlar yeğenim. Yine de uslanmamış. 

Lafı fazla uzatmayı sevmem. İcraatlarım en çok taktir gören yanımdır. Şimdi doğru ganyana gidip cebini şişirmem için müthiş kurgumu oyna yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı da unutma sakın. Sonra aramıza kara kediler girebilir. 

REKLAM


Nalkapon Diyarbakır At Yarışı Tahminleri 

5.6.1.7
9.6.5.4.3.10
2.10.6.8.1.3
4.8.5
7.5.4.3.1.2
12 DESPOT BANKO

129.60 TL

5 yorum:

 1. Tam bir kolpasın.. arkandaki patates mafyasının a.k..

  YanıtlaSil
 2. Katkısız yalancısın leen

  YanıtlaSil
 3. Atın bu kolpayı siteden uziden silahtan vs. Şeyden bahsediyor.. densiz milleti tehtid mi ediyon??? O silahları namluyu senin götüne sokarlar haberin ola kolpa

  YanıtlaSil
 4. ağzına sağlık nalkapon.
  deviyorum seniii

  YanıtlaSil
 5. Nalkapon geldiğin hemen belli oluyor,düşmanların hepsi seni bekliyormuş yorum yapıp hakaret için,bu zavallılar ancak böyle klavye delikalı dedikleri cinsten,çok bilmiş ukala mangası.Allah için bir kere diğer adminlere bir kere olsun bir teşekkür eden varmı,emeklerinize sağlık diye yprum atmışmı*VARSA YOKSA KENDİLERİNİN AŞAĞILIK DUYGULARINI nALKAPON'A HAKARET EDEREK BASTIRMAYA ÇALIŞAM GERUH GRUBU,LA aLLAHSIZ KİTAPSIZLAR,BEĞENMEDİĞİNİZ nALKAPONUN SAYFASINDA İŞİNİZ NE ŞEREFSİZLER,ADAMA ETMEDİĞİNİZ HAKARETKALMADI ÇIK GİT OKUMA SİZİ ZORLAYANMI VAR ,YADA DSİZLLERİ MUMLAMI DAVET ETTİLWR İT SÜRÜLERİ,bEN GENEDE SÖYDYECEĞİMİ SÖYEYEYİM,EMEKLERİNE SAĞLIK NALKAPON BOL ŞANSLAR ALLAH UTANDIRMASIN.YAZDIKLARIN GANYAN OLUR İNLALLAH

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.