23 Eylül Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


ACAPULCO: Yarış hayatı kısa sürmesine rağmen o dönem için umut vaat eden bir isim olan Navaho ile anneden kardeş olan Acapulco bu koşu için hazırlanırken birkaç kez jokeyi Saadettin Boyraz ile çalışmış ve 23 // 1.02 şeklinde dereceler elde etmiş. Bugünkü grupta orjin olarak da ön plana çıkan safkanın favori hanesinde değerlendirilmesinde yarar var. 

RÜZGAR: Topanga, Obrada, Royal Avşar ve Blue Victory gibi isimleri geçerken hem orta ve uzun mesafelerde daha iyi koşacağı yönünde sinyaller veren hem de bugünkü gibi rakipleri arasında daima söz sahibi olabileceğini gösteren Rüzgar bu koşu için gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarında da yakaladığı formunu aynen muhafaza ettiğini gösteriyor olmasıyla favorimdir. 

KATMA DEĞER: Son koşusunda viraja oldukça iyi gelen ve kantarma elde bir şekilde son 300 metreyi gören Katma Değer o gün jokeyinin biraz da safkandan aldığı güvenden ötürü yanılmasına sebep oldu. Bugün mesafeye yatkınlığının yanı sıra 2400 metreye göre iyi denilebilecek bir kilo avantajına sahip. Hasafet ve Stallion Falcon ikilisinin süratlendireceği koşuda sprinter yapısıyla kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

RHYTHM DIVINE: Grup 1 Fatih Sultan Mehmet Koşusu'nu kazandıktan sonra Grup 2 Topkapı Koşusu'nda Runner Bull'a geçilen ve neredeyse bu gruptaki tüm rakiplerini gerisinde bırakan Rhythm Divine bir kez daha ideal mesafesinde ve usta pilotunun idaresinde kazanmaya çok yakın. 

BELEKİ: Sezon başında iyi bir form yakalayan kısrak elde ettiği üçüncülükle yeniden form tuttuğunu gösterdi. Bugün ciddi rakip olacak isimlerle arasında bir kilo avantajı var ve mesafe de lehine. Ahmet Çelik'in de 53 kg'a deklare olmasının anlamlı olduğunu düşünerek denk grupta favori olarak öneriyorum. 

TAMERŞAH: İlk kez sentetik pistte start alacak olan safkan tıpkı Canyiğit gibi bir Tamerinoğlu - Rikardo temsilcisi ve Canyiğit de bu pistte yarış kazanmış bir safkan. Tam handikap sınırında olan Tamerşah muhtemelen burada kazanmak için mücadele edip muvaffak olursa handikap 14 defterini kapatacaktır, kaldı ki ben bu safkanın en az kısa vade atı olduğunu düşünüyorum.

Duyarlı davranarak sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyor ve herkese bol şans diliyorum.

REKLAM


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1.6.4.3.8 // 2.9
8.1.7 // 4.3.2.6.8.5
9 KATMA DEĞER BANKO 
9.6
3.2.6.1.7
1.2.4.5

58.8 TL // 117.6 TL 

4 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Kemal bey selamlar. At yarışları konusunda uzun yıllardan bu yana sizi internet ortamlarından tanıyorum.Kendinize özgü çalışmalarınız olduğunu da biliyorum ve geçmişte takip ediyordum.. Şimdi ise sizin çalışmalarınızı nereden takip edeceğimi bilmiyorum,bana yardımcı olursanız çok sevinirim..Ayrıca size özgü,tecrübenizle yapılandırdığınız istatistiklerinizi paylaşmanızı çok isterim.. fatihduran250@gmail.com adresimi size gönderiyorum..Şimdiden çok teşekkür ederim,sağlıklar,mutluluklar dilerim...

   Sil
  2. Kemal bey selamlar. At yarışları konusunda uzun yıllardan bu yana sizi internet ortamlarından tanıyorum.Kendinize özgü çalışmalarınız olduğunu da biliyorum ve geçmişte takip ediyordum.. Şimdi ise sizin çalışmalarınızı nereden takip edeceğimi bilmiyorum,bana yardımcı olursanız çok sevinirim..Ayrıca size özgü,tecrübenizle yapılandırdığınız istatistiklerinizi paylaşmanızı çok isterim.. fatihduran250@gmail.com adresimi size gönderiyorum..Şimdiden çok teşekkür ederim,sağlıklar,mutluluklar dilerim...

   Sil
 2. Abi iyi pazarlar sizden rica etsem Diyarbakır yorumlarını alabilirmiyiz saygılar

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.