22 Eylül Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son koşusunda ikinci olan Eloin'in bu kez Albuse ve de Over All gibi iki tane hızlı giden rakibi var. Benim bugün güvendiğim üç şey var; birincisi jokeyinin çok formda olması, ikincisi Ankara'nın en iyi antrenörünün hazırlaması, üçüncüsü de inatçı yarış karakteri. Kilosu da hafif olan Eloin'in bu defa Müslüm Çelik'le çok daha farklı koşmasını bekliyorum. 


İlk koşusunda başlarda iyi yer kapıp son viraj dönülmeden önce sinir yapıp en geriye düşen sonra da jokeyini biraz uğraştırıp toparlanarak attığı sprintle ikinci olan Hakkak ve yine düzlüğe gelinene kadar çok iyi bir yerde gittikten sonra bir içeri bir de dışarı çıkıp en sonunda içeriden saldırıp altıncı olabilen Direktör maidenden çıkmaya yakın atlar.

Hazırlıkları çok iyi olan Kaftan bugün tam da istediği gibi bir yarış buldu. Erkmen kaçacak ve diğer atlar takip edecek. Kaftan böyle yarışlarda son düzlüğe çok dinç çıkıyor ve de bir şekilde kendisini birincilik çekişmesinin içine dahil ediyor. Bir handikap 17 bir de kısa vade 7 koşudan silinerek bu koşuda yarışmayı tercih eden safkanın bugün kazanmasını bekliyorum. Bankomdur. 

King Of Tatvan verdiği aradan sonra 1400 metrede üçüncü oldu ve bugün Halis Karataş yeniden biniyor. Eğer o tekrar binmek istediyse o günkü koşudan memnun kalmıştır demektir. Yarışa şöyle bir baktığımızda hem aradan çıkmasının etkilerini gördük hem sprinte kalktığı zaman yanına bir at istediğini tespit ettik hem de mesafenin kısa olduğunu anladık. Bugünkü yarışta ilave 200 metre var ve bence bu gruptaki atlar da geçemeyeceği rakipler değiller. 

Beş gün önce Bursa'da ikinci olan Benlibirsen bugüne kadarki tüm koşularını farklı illerde yaptı. (Kocaeli, Adana,Bursa) Bu kez da Ankara'da koşacak ama son koşusunda formunun çok iyi olduğunu da gördüm. Sahipleri de safkanın bu form durumunu iyi değerlendirmek istemiş olmaları ihtimaller içinde. Rakipleri de çok sert değil ama onun kötü koşması bu gruptaki herhangi bir atın kazanabileceği anlamına geliyor. Sürpriz bir atın gelme olasılığı fazla görünen koşuda ilk atım. 

REKLAM


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

7.4.2.8.6 
4.2
5.4.2.1 // 3.6
4 KAFTAN BANKO 
3.5.8.6 // 1.7
8.7.11.10.2.6

40.32 TL // 151.2 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.