22 Eylül Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Gavur misafirlerim var, biliyorsun. Gücümün büyük bir kısmını onlara harcıyorum. Türk misafirperverliğini onlara en iyi şekilde gösteriyorum. Her sabah önlerine 250 gram beyaz peynir, 4 yumurta, 100 gram siyah zeytin, çeri domates, Çengelköy hıyarı, bal, kaymak, oralet servisi yapıyorum. Onların gücü kuvveti ne kadar yerinde olursa, beni de o kadar iyi korurlar. Düşmanlarım çok tehlikeli yeğen. Amerikalı para baronu Rotşiller ailesi peşimde. 

Bugün İtalyan mafyasından Gergedan Boynuzu Çapkın Don Pito Karlo'yu da yanına alan Kumarbaz Benjamino geliyor yeğen. Ama onun oğullarından Domuz Deviren Cilberto daha çapkın çıktı. Bizim mahallenin güzellerinden Makyaj Nejla'ya tutulmuş. Dün gece yanıma gelip ''Nalko Dayı, ben görmek Nejla'yı, kuş gibi vurulmak, kanatlarım kırılmak, Ferhat olup dağları delmek onun için. Sen var bizi evlendirmek, bir yastıkta gocatmak'' dedi. Ona tek bir söz söyledim yeğenim: Sen var ucundan azıcık aldırmak, kelime - i şehadet getirmek sonra ben de sizi evermek.

Dinime çok düşkünüm. Gavura kız vermem. Önce Müslüman olacak. Her ne kadar gençliğimde Alman Sarışın Bomba Emili'ye gönlümü kaptırmış olsam da ona Müslüman gibi davrandığım, evin içinde Emine diye çağırdığım söylentileri doğrudur. 

Yeğenim artık emekli takımına söğüşlemiyorum. Bu gavurların parası çok. Onlara taş konken öğrettim. Cilberto, Karlotte, Federiko bir oldu da beni yenemedi. Üçünü de don mintan bıraktım. Takozu koltuklarının altına koyup eve götürüyorum. Çaykur Rıza'dan eve de  bir takım istedim. Geceleri de evde söğüşlüyorum. Onların 1 yürosu bizim 7 liramız ama evde karaborsa yapıyorum. 6 liradan sayıyorum. Bu gidişle hepsini düdüğe çevirmem mümkün. Paraları biterse onlara tutmuş ikili üçlü kuponu verip sonra yine ceplerini boşaltmam da söz konusu. 

Haydi bakalım yeğenim üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş İzmir kurgumda sürpriz bankom Çiftlik Güzeli'yle resital peşindeyim. Sen sen ol onu yazmadan oynama. Sonra kafanı vuracak duvar ararsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

REKLAM


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

1.5.9.7
7.3.11.1.2.8.5
3 BABADOĞAN // 4
5.6.3.2.1
11.2.1.5.4.8.7
11 ÇİFTLİK GÜZELİ BANKO

68.6 TL // 137.2 TL 4 yorum:

 1. Merhaba, size nasıl ulaşabilirim. Önemli bir konuda fikrinizi almak istiyorum.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba, size nasıl ulaşabilirim. Önemli bir konuda fikrinizi almak istiyorum.şimdiden çok teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 3. 11 sonuncu oldu bravo baya enginmiş altılı bilgin hakatten

  YanıtlaSil
 4. Sayın nalkapon.. sizi takip ediyorum.. ciddi anlamda kötü altılı oynuyorsunuz.. bu adreste " kara kamcı " dururken sizin altılıya bakarak altılı oynamak tamamen saćmalık.. burada sizi okuyanların kafasını karıştırmayın.. 3 ayda bir sürpriz tek ile altıli bulunmaz..

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.