21 Eylül Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

OVA KARTALI: Son grup koşusunda Taykut - Egeberk gibi atların arkasında üçüncü olan Ova Kartalı, o gün geçmesi gereken tüm atları geçip benden tam not aldı. İdmanlarından da formunu koruduğu görülebiliyor. Bugünkü rakipleri arasında Afrikaander de son yarışından gösterişli bir birincilik çıkarmıştı. Bence ilk ayakta bu iki at ön planda. 

GOLDMARK: Çok uzun zamandır maidende olup birçok defa tabelalar yapan Goldmark 1600 metre üstündeki yarışlarda çok iyi işler yapıyor. Kısa mesafede Güzelat, Akarca Khan gibi atların hemen arkasında beşinci olurken uzun mesafedeki ilk yarışını kazanacağına ikna olmuştum. Bugün kilosu ağır ama iyi bir jokey binmiş. Son kısa yarışının da bu uzun mesafe koşusu için galop kıvamında olduğunu düşünüyorum. Bu kez şanssızlığını kırıp kazanmasını beklediğim safkan bankomdur. 

GREAT ATTACK: Bursa'da 62 kiloyla 1000 metrelik galobunda 25 - 1.02 yapan safkan tıpkı kardeşi Yaylalı gibi çok süratli. İlk koşusu çimdeydi ve o gün de kum pistte daha iyi koşacağını düşünüyordum. İkinci yarışı kumdaydı ama sadece viraja kadar gelebildi. Ancak bu defa çalışmalarında da çok iyi bir duruma geldiğini gösteriyor. En dış kulvardan çıksa da hemen doldurup liderliği alacaktır. Bu kez çıktığı gibi bitirebileceğini düşünüyorum. 

ABBASOĞLU: Bir aylık arası olan Abbasoğlu'nun son koşusunda geçildiği atlar burada yarışıyor ama o zaman da bir ara vermişti ve hem de mesafe uzundu. O yüzden nefes bakımından etkilendiğini düşünüyorum. Ondan önceki birincilikleri ve de koştuğu rakipleri çok kaliteli. Bugün kilosu ağır olsa da grubun uygunluğuyla ben ilk at olarak yazacağım. 1000 metrede yaptığı 25 - 1.02 // 25 - 1.03 rahat galopları da çok iyi. İlk rakip olarak da üst üste kazanırken burada koşan rakiplerinden çoğunu geçen Star Ruby yazılabilir. 

KADİRKAAN: Kadirkaan'ın bir buçuk ay önce Artisemre arkasından 1400 metredeki ikinciliğini hatırlayacaksınız. Ondan önce de bunun gibi bir grupta handikap 17de az farkla ikinci olmuştu. Hatta bu iki koşusunda buradaki çoğu rakibini geçti. Üçüncü olmayı başardığı son koşusunu da ben çok beğendim. Bugün hafif kilosuyla buradan birincilikle ayrılabilir. 

ALTINBEŞİK: Son koşusunu kazanan Altınbeşik'in sahibi Münir Gökçe'nin son 13 günde 6 farklı atı yarış kazandı. Bu da gösteriyor ki eküri çok formda. Bazen eküriler atlarına yaptıkları takviyelerden güzel verim alır ve o dönemde atları iyi koşar. Galiba onlar için de böyle bir süreç söz konusu oluyor. Altınbeşik zaten geçen senelerde grup ve kısa vadeli yarışlarda koşup daha iyi atları geçmiş bir safkan. Yakaladığı güzel formla bugün de kazanabilecek durumda.

Editör: Sitemizi desteklemek adına reklam engelleyici uygulamalar kullanmayarak ilgisini çeken reklam gösterimlerinin çıkmasına izin veren tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyoruz. 

REKLAM Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

5.10 // 6.2
1 GOLDMARK BANKO 
5.7.9.10.4.1
1.6 // 4.3
7.4.2.1.9.10.6
5.10.16

35.28 TL // 141.12 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.