21 Eylül Nalkapon İstanbul At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Hiç sormuyorsun, Dayım nerelerde demiyorsun. Merakından deliye döndüğünü bilsem de senin sormanı bekledim. Birkaç gündür gavur misafirlerim vardı yeğen. İtalyan mafyasından kulak kesen Karlotte, domuz deviren Cilberto, bir de şampanya patlatan Federiko geldiler. 

Sana son yazdığımda masama bırakılan dolu kovandan bahsetmiştim yeğenim. Amerikalı para baronu Rotşiller ailesi hasımım. Beni ortadan kaldırmayı planlıyorlar. Dinsizin hakkından imansız gelir, diyerek İtalya'daki dostlarıma haber saldım. Zamanında bunların babası kumarbaz Benjamino'nun Veli'de cebini şişirdim. Bana hep derdi ki ''Bak Nalko, sen bu işi çok iyi biliyor, gel benle Avrupa, söğüşleyelim İngiltere'' ama her defasında onu reddediyordum. 

Onunla gündüzleri cebimizi şişirip geceleri pavyona giderdik. Bir akşam benden önce pavyona gitti. Orada eski külhanbeyilerden Falçata Kadir'in yavuklusu Kestane Fatma'ya sarkmış. Gittiğimde onu bir güzel dövüp bir köşeye atmışlardı. En yakın dostuma yapılan saldırı bana yapılmış hakarettir bu böyle biline. Beylik tabancamı çektiğim gibi havaya iki el ateş açtım. Falçata Kadir de beline davranıp falçatasını çıkardı. Onu tek kurşunla devirmem mümkündü ama kavgada bile adaletliyimdir. Hemen bir masa örtüsü kapıp koluma doladım, masadan da meyve bıçağı aldım. Onunla düelloya hazırdım. İlk hamlesini yapar yapmaz örtüyü koluna dolayıp önümde diz çöktürdüm. Sonra Benjamino'yu çağırıp onu tekmelettim. O günden sonra Benjamino bana ''Nalko sen benim hayatımı kurtardı, benim sana var can borcu, al bu benim numara, yarın var ben gitmek İtalya, sen ne zaman istersen geri gelmek'' 

İşte yeğenim mahalle takımı yetersiz kalınca ittifak kuvvetlerine başvurmak zorunda kaldım. Her an her şey olabilir. Benjamino yaşlandığı için oğullarını önden gönderdi. Yakında kendi de gelecek. Sonra da Amerikalı para baronu Rotşiller ailesini çökertmem söz konusu. 

Her ne kadar kahvede taş konken oynayıp emekli takımı söğüşlesem de benim için canını verecek yabancı dostlarım olduğu söylentileri doğrudur. Seni gelişmelerden haberdar etmem mümkün yeğenim. Dayını takip et, çevrendeki üç beş arkadaşına beni meth et, popülerliğim artsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

3.4.6.1.2
1 BEYHANEFE BANKO
7.2.3.6.4
3.7.1.6
3.1.6
5.7.1.10.12.3

126 TL 


4 yorum:

 1. dayım ellerine sağlık ne güzel yazmışssın burda tüm italyanlara sevgilerimle

  YanıtlaSil
 2. dayıcım bu arada Benjamino dayıyı bende tanırım... sağolsun italyan ama varya pavyona giderken gerçekten italyan demezssin resmen delikanlı bi insan... allah uzun ömürler versin... Karlotte, domuz deviren Cilberto, bir de şampanya patlatan Federiko hepsi uzaktan akrabamız ama babasının oğulları değiller biraz daha paraya önem veriyorlar bence dayıcım veli de benim büyük dedemin de cebini şişirdiğin söylentileri doğru çıktı çünkü benjemano benim dedem nalko dyım sonunda seni buldum ve ortak düşmanlarımız rotşiller ailesinden kimseyi bırakmıcaz dayıcım... bir de dayım büllük adnan la tanışmak çok isterim merak ediyorum onu

  YanıtlaSil
 3. Ziyaaaaaaaa yuh be nasıl buluyorsun boyle yalanlari

  YanıtlaSil
 4. Hoşgeldin"NALKO" Özlettin kendini,sen burada bazı densizlere bakma,onların yularını gevşek bırakmışlar ,gevşekçene konuşur dururlar,ancak buradan tiyo almadan da geçemezler,sonrada yatınca,çamur atarlar,senin varlığın yeter,biz takipteyiz,Emeklerine sağlık !!

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.