21 Eylül Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MAZLUM ZÜLFİKAR:  Madrabaz'la tam kardeş olan Mazlum Zülfikar bir türlü beklediğim yarışları yapamasa da son üçüncülüğü daha önceki performanslarına göre daha etkiliydi. 28 // 1.09 çalışarak işi de idman görüntüsünün eskiye nazaran daha iyi olduğunu gösteriyor. Ekürinin safkanları ile zaman zaman şans bulup çok iyi değerlendiren Uğur Polat tercihi ile benim bu ayaktaki favorim olacak. 

TİJİWARE: Kazandığı mesafede o günkü jokeyi Müslüm Çelik'e geri dönen Tijiware orta ve uzun mesafede bu tip gruplarda başarı vaat eden bir tay ve bugünkü mücadelenin temposu da tam istediği gibi olacak. Son katıldığı H17 koşuda hem çok gerilerde bekledi hem de tempo çok düşüktü. Yine de iyi bir sprint attı ancak öndeki rakipleri kesmeyince etkisiz kaldı. Bugün şartların lehine olduğunu düşündüğüm safkanı ilk sıradan kuponlarımıza yazmak gerektiğine inanıyorum. 

FEARLESS ACTION: Son koşusunda Bold Boy'a geçilen safkan sprinte kalktığı esnada Sky Moon isimli taydan hafif bir tampon yemiş ve sonrasındaki atakları ikincilik getirmişti. Bursa'da 23.8 // 1.01.8 // 1.16 şeklinde gerçekleştirdiği son çalışması ile formunu aynen muhafaza ettiğini gösteren safkan koşunun da en şanslı ismidir. 

DENİZ KÖPÜĞÜ: Sprinter bir yapıya sahip olan Deniz Köpüğü yarışı sonlarda kabullenip düzlük üzerinde ataklarına başlayan bir isim ancak bugüne dek bu şekilde kazanamadı. İdman pistinde 60 kg sıklet altında 27.9 // 41.4 yaparken oldukça rahat görünen tayın iyi yer tutup sprint mesafesini de iyi ayarlarsa bu kez şanssızlığına son verip koşudan birincilikle ayrılabileceğini düşünüyor ve alternatif tek olarak öneriyorum. Ayrıca uzayan mesafeler için de bir kenara not almakta fayda var. Bursa'daki hazırlıklarını beğenmekle beraber ilk kez çıkacağı çim pistte şans tanınması gerektiğini düşündüğüm Özekan'dan günün sürprizi gelebilir. 

THE LAST ROMANCE: Şimdiye dek hiç geçilmeyen The Last Romance start aldığı son üç grup koşuyu da zorlanmadan kazandı. Bugün de bir beyaz bayrak ayna yarışı beklediğim safkanı en az kendisi kadar şanslı bulduğum ekürisi Kasalina ile birlikte alternatif tek olarak öneriyorum çünkü programı ikramiye yönünden yukarılara taşıyabilmek adına ben bugün bu tayı yıkacağım. Son kazandığı koşudaki performansını beğendiğim iyi orjinli La Dragontea ve Bursa'da iyi derecelerle iki birincilik elde eden Queen Of Proti rakip olarak gördüğüm isimler. Bu girişimi gereksiz bulanlar bir üstteki maidene at ekleyebilirler. 

CİVANTAY: Grup 3 Ethem Menderes dördüncülüğünün ardından Handikap 17 koşudanda da dördüncülük çıkarırken kalite isimlerle bir araya gelen Civantay, bir yıl ara vermiş olmasına rağmen üç ay gibi kısa bir sürede toparlanıp kendi klasındaki yerini aldı. Sağlıklı bir şekilde koşmaya devam ederse ilerleyen dönemde çok daha iyi yerlerde görmemizin mümkün olduğunu düşündüğüm safkanı uygun grupta banko olarak öneriyorum. 


REKLAM 


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri 

6.3.1.5 // 7.2.8.11
5.1.7.10.9 // 4.12.14
3.1.5.8.6
2 DENİZ KÖPÜĞÜ // 6
9 THE LAST ROMANCE // 5.6
4 CİVANTAY BANKO 

7 TL // 134.4 TL 2 yorum:

  1. Tüm Türkiye yarış Camisı Tjk yı protesto ederken,siz altılı oyunu paylaşıyorsunuz,neden sizlerde herkes gibi bu çağrıya duyarsızsımız anlamak mümkün değil,yazıklar olsun,

    YanıtlaSil
  2. Bu 2 ile 4 gelmez dimi dayı 3 te 3 gidiyorum sayen de tek deniz köpüğü ve sonda 4 tabelayı doldurdum tekler gelirse üstün de diye tahmin ediyorum.

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.