20 Eylül Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri


ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİDün İstanbul'da bankomuz kazandı, sürprizle sonuçlanan iki maideni de kolayca bulduk. Ancak çizgi sonrası hakkımızı yanlış ayaklarda kullanınca güzel programdan elimiz boş döndük. Her şey bir yana son 40 günde 8. koşusuna çıkan Kazdağı'na kaç atta şans verirdim onu da kestiremiyorum. Bu yüzden pişmanlığım yok ancak daha başarılı olabilirdim. Umarım bir şekilde faydalı olduğumuz ve ikramiyenin ucundan tutabilen takipçilerimiz olmuştur.

Süratli safkanlar Küçükmatra ve Ezmatra ile tam Naifağa ile anneden kardeş olan Miss Matra bu mücadeleye eksiksiz olarak birlikte hazırlandığı binicisi ile koşunun önde gelen ismidir. Pirgos ile tam kardeş olan ve iyi ellerde hazırlanan Hanzade Sultan, geçtiğimiz yıl iyi bir başlangıç yapıp bu sezonda da iyi grafiğini devam ettiren Persistance ile anneden kardeş olan Bordeaux, Ankara at yarışı tahminleri biri Açık 3 mücadele olmak üzere kariyerinin ilk iki koşusunu kazanan Carbonaro ile anneden kardeş olan ve yine aynı jokey ile piste çıkacak olan Run For Suna, grubun iyi orjinli atlarından Muharib ve ilk altı koşusundan üç birincilik çıkaran Lead Solider gibi bir Victory Gallop - Lion Heart tayı olan Scary Ghost benim bu ayak için tercihlerim olacak.

Ankara At Yarışı Tahminleri


Günün ikinci koşusunda Chehalis ya da Tatvan Beyi ikilisinden birinin öne düşüp diğeri için fedailik yapacağını ve düzlüğe sermayeli çıkabilirse, bitirmeyi deneyeceğini düşünüyorum. Bu yüzden ilk olarak bu iki safkanı işaretlemek faydalı olabilir. İstikrarlı yarışlarını bir türlü birincilikle süsleyemeyen Samravhan, uzun mesafelere yatkınlığı ile ön plana çıkan Cricoor ve starttan sağlıklı bir çıkış yapabilirse dengi grupta Oğlum Ali diğer şanslı safkanlardır.

İlk startında gösterişli bir birinciliğe imza atan Işık Abi ardından bir müddet ara verdi ve Adana'da çok etkili olamadığı koşuda üçüncülükte kaldı. Safkanın tam kardeşi Mehmetin Atı da sağlıklı bir kariyere sahip olamamıştı. Ankara at yarışı tahminleri Bu kez üç ay ara veren safkanın sorunlarının çözüldüğünü düşünüyorum çünkü Ağustos'un son haftasından bu yana idmanda ve hem kısa hem de uzun işlerinin bu mücadele için yeterli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca burada önde gitmek isteyecek bir rakibi olacak mı ondan da emin değilim. En fazla Atom Saçan pres yapabilir. Bugün startla birlikte öne düşmesini beklediğim Işık Abi'nin kendi temposunda götüreceği koşudan birincilikle ayrılacağına inanıyor ve günün ilk bankosu olarak öneriyorum.

Kariyerine Ankara'da başlayan ve start aldığı beş yarışın üçünü kazanmakla beraber kısa mesafelerin etkili isimlerinden Rojbaş'ın bir tayı olan Geleg Roj bu koşuya binicisi Müslüm Baydan idaresinde ve eksiksiz hazırlanmış olmasıyla benim favorim. Annesi Mafe kalite isimler Here To Fly, Ankara at yarışı tahminleri, Amerelise ve Bedwulf ile anneden kardeş olan Aheste favorinin en ciddi rakibidir. Süratli safkan My Freedom ile anneden kardeş olan Pedrum, Oğlum Beratım ile anneden kardeş olan Korsankız ve kısa mesafelerde adından söz ettiren My Sweety Boy ile anneden kardeş olan, Kaneko temsilcisi Ertanhan bu ayakta kuponlarda yer verilebilecek isimler.

Son üçüncülüğü bir üst grupta olan San Marino gerçekten çok iyi bir form tuttu. İstanbul'daki yedinciliğini saymazsak Mayıs ayının ortalarından bu yana çim pistte iştirak ettiği tüm koşularda tabela içerisinde yer bulmakla beraber Ankara at yarışı tahminleri üç kez de kazanma başarısı gösterdi. Eğer kantarmasına çok hakim olan binicisi ile bir önceki koşusunu tekrarlayabilirse, bugün buradan da kazanarak ayrılacağını düşünüyor ve uygun grupta alternatif tek olarak öneriyorum. 

Steppe Eagle, Turap ve Botan Vadisi gibi burada tempo verecek isimlerin varlığı beni yarış görüp nefes açan Lexington Fire, formda kısrak Flying Bird ve çalışmalarında çıkardığı derecelerle iki aylık arayı iyi değerlendirdiği belli olan Badarbunga üçlüsüne yönlendiriyor. Ben bugün bu üç ismin gidişatın da lehlerine olmasıyla birincilik mücadelesinin içinde olacaklarını ve birinin bu savaştan galip çıkacağına inanıyorum. 

Bugün Last Shadow eğer Nestor ya da Aslan Adam'a temposunu kabul ettirirse bu grubu geçebilecek güç ve potansiyelde bir safkan. Şu da var ki Last Shadow kimi zaman sert tempo verip yarışın sonunu getirebilen de bir isim. Bu yüzden beyaz bayrak ayna yapma ihtimali yüksek. Ancak diğer safkanlar çok ısrarcı olursa, onları önde bırakıp bu tip gruplarda her zaman yaptığı gibi düzlük üzerinde artırıp koşuyu çalmayı deneyecektir. Günün Ankara at yarışı tahminleri bir diğer alternatif teki olarak öneriyorum. 

Günün zorlu mücadelelerinden biri olan beşinci ayakta, aynı mesafede erkek rakiplerini geride bırakmayı başarırken İdealist'i geçen Tetina şehir şehir geziyor ancak İstanbul'daki son beşinciliğini de çok başarılı buldum. Bugün grup biraz daha müsait. Önde tempoya binecek gibi duran mücadelede daha önce çim pistte sert gruplarda iyi yerlerde bitiren Kavzan'ın da bugün için şansı yüksek. Hakan Yıldız ile farklı bir uyumu olan Çakırali, Ankara at yarışı tahminleri son ikinciliği etkili Babalamih, Ankara'da kısa mesafede baş-boyun beşinci olduktan sonra kum pistteki kötü yarışını ölçü almadığım Uçan Reis benim bu ayakta küçük kuponlar için önereceğim isimler. 

Bugün ara sonrası koşacak olan Burgaç ve formsuz ve ağır kilolu Bilbilan'ın önde çok etkili olacağını sanmıyorum. Muhtemelen burada liderliği Lord alacaktır ve Bilbilan ve Burgaç ikilisi de bu safkanı takip edecektir. Ben bugün çok iyi bir form tutan Çakırcelep'in bu mücadelenin çok içinde olacağını düşünmüyorum, ki kazanmak için de öyle yapması gerekiyor. Geçtiğimiz yıl bu tarz bir koşuyu dördüncülükte takip ederek kazanmasını bilmişti. Ben bugün de aynı stilde koşarak kilo avantajını kullanıp bu grubu geçebileceğine inanıyor ve günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

Değerli dostlar, nedendir bilinmez -başarılı olsak da olmasak da- sitemizi her gün binlerce kişi ziyaret etmesine rağmen ilk günden bu yana reklam tıklamaları çok düşük ve yetersiz. Bildiğiniz üzere en geç üç hafta içinde çok daha kaliteli ve sizlerin at yarışıyla ilgili her türlü ihtiyacınıza cevap verecek bir site açıyoruz. Sistemimiz de yine reklam üzerine olacak ve değişmeyecek. Ankara at yarışı tahminleri biz bu düşüklüğün sebebini virüs korkusu ve reklam engelleyici uygulamalar kullanılmasına bağlıyoruz. Dünyanın en güvenilir reklam sağlayıcısı ile çalışıyoruz ve cihazlarınıza asla zarar vermeyecek bir sistem var. Lütfen daha duyarlı olalım. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

REKLAM


Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI 

4.3.2.7.5.8
1.4.2.3.5
4 IŞIK ABİ BANKO
6.1.9.5.7
1 SAN MARİNO // 2.4.3
2.1.3

31.5 TL // 126 TL 

2. ALTILI 

6.1.9.5.7
1 SAN MARİNO // 2.4.3
2.1.3
4 LAST SHADOW // 3.2.6
4.3.5.7.8 // 9.1.2.6
10 ÇAKIRCELEP BANKO 

5.25 TL // 151.2 TL 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.