20 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri
9-PEDRUM Şampiyon Azarak ve Kısrak koşusu üçüncüsü My Madonna eşleşmesinin ilk ismi olması  hazırlıklarıyla beraber beni direk bu taya itti. Orjinini ele aldığın da baba ve anne kan hattı çok seri isimler olmakla birlikte ikisi de daha çok boy gösterdikleri çim yarışlarında kalitelerini konuşturmuş isimler. My Madonna'nın tek temsilcisi My Freedom'da kısa mesafeli kum yarışların da beyaz bayrak ayna yaptığı bir çok kazandığı yarış ve bir çok da ikincilikleri bulunmaktadır. İdman pistini izlediğim de rakiplerine oranla daha rahat ve dinç olarak gördüğüm Pedrum'u alternatif tek olarak öneriyorum..

Son Galobu; 600'ü 37.8, 400'ü 24.7 rahat

BADARBUNGA Bu yıl çok farklı koşularını izlediğimiz Ankara pistine üst üste binen koşularının ardından dinlenerek yeniden dönüş yapan Badarbunga, formda oldukları dönemde Gloın ve Sefirbey gibi isimleri geride bırakarak üç birinciliği sırasıyla hanesine yazdırmıştı. Uygun rakipleri arasında ilk atımdır. Uzun zaman sonra Bursa pistinde gördüğü yarışında nefes yönünden oldukça etkilenen Lexıngton Fıre yarış için yaptığı hazırlıkların da fit duruma gelerek koşu da söz sahibi olacağı belirtilerini idman pistine yansıttı. Bugün şanslı olacağına inandığım isimlerdendir. Önde yalnız kalması durumunda seri safkan Turap ve formunu devam ettiren Flyıng Bırd zor koşuda sıralamamdır. Badarbunga Son Galobu; 1000'i 1.07, 400'ü 25 rahat

TETİNA Koşuyu kafamda canlandırdığım da bende eksiksiz olarak banko çıkan isim Tetina'dır. Bu yıl bu pistte daha göze çarpan yarışlarına şahit olduğumuz safkanın İstanbul'da ağır pistten etkilendiği yarışını saymazsak genel de rakiplerine oranla daha etkili yarışlara ağırlığını koymuş bir isim.  Takılberi ve Rusgelin ayarında ön tarafta koşuya tempo koyacak isimlerin bulunmasıyla birlikte sonuca gidecek sprintiyle kazanmasını bekliyorum Bankomdur. 

Son Galobu; 600'ü 45, 400'ü 29 çok rahat 

HÜRADAM Safkanın son koşuları sürekli çim pistte ve zorlu rakiplerle. Yarış hayatına başladığı günden bugüne tam dört defa kum pist birincili elde eden safkanın rakipleri de çok uygun şekilde koşuda mevcut.Çok yatkın olduğu mesafe ve özlediği kum pistte çizgiye bir adım önde girebilir. İki yarış önce burada sert rakipleri gerisinde bırakan Çakırcelep ve pistin bir diğer kaliteli ismi ağır kilolu Kralaslan ön planda tuttuğum isimlerdir. 

Hüradam Son Galobu; 800'ü 56, 400'ü 27.5 rahat EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Bol şans..


REKLAMNORMAL ALTILIM

9-PEDRUM
6-3-5-9-1
3-2-8-1
4-3-2
4-TETİNA
5-10-1//2-4-3

12.6//25 TL 

ALTILIM

9-6-4-7
6-3-5-9-1
3-2-8-1
4-3-2
4-TETİNA
5-10-1-2-4-3

100 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.