19 Eylül Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri
Son yarışında Hilaleda arkası ikinci olan Özalak daha önce de yasaklı madde çıkmasına rağmen cezası ödendi beklentilerin yüksek olan çim pistte apayrı bir görüntü çizen son yarışında da önemli safkanları geride bırakan isim usta pilotu ile alternatif tekimdir.

Youmzain safkanları ülkemizde başarılı performans sergiliyor. Lucky Moment ve Hasafet önemli temsilcileri hem sentetik hem de çimde başarılı isimler. Son yarışında karakter ortaya koyan Tiniz Beyi etkili orijini ile bir sürpriz yapabilir.

Kusursuz Güç kaba kumda başka bir görüntü sergileyen isim ilk yarışında sentetikte Karataş ile 5. olsa da sentetik pisti de yapabilecek bir orijine sahip Turbo Demirkır eşleşmesinin temsilcisi kazanmaya yakın olan isim.

Kainat grup iki Nene hatun koşusu galibi isim uzun çimde çok başarılı zira bana kan hattı Dai Jin son galobunda 24,20 37,20 yaparken formunu koruduğunu gösteriyor. Ben yarış gidişatının da yaracağını düşündüğüm ismin daha önce Nene Hatun koşusunu kazandığı pistte kazanmasını bekliyorum. Bankomdur. 

Zor gruplarda daha potansiyelini asla ortaya koymaktan geri kalmayan Bombacan etkili olabileceği bir gruba düşmüş durumda yorgunluk haline rağmen y2'de değerlendirildiğinde çok başarılı sayılabilecek bir jokey ile start alacak kazanmasını bekliyorum.


EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Bol şans..

REKLAM


NORMAL ALTILIM

6-ÖZALAK
11-2-3-5-6-7
4-5-7
4-KAİNAT
9.2.1.5.10
2.7.6.4.1

31.5 TL 

ALTILIM

6-1-2-3
11-2-3-5-6-7
4-5-7
4-KAİNAT
9.2.1.5.10
2.7.6.4.1

126 TL BOL ŞANS.1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.