17 Eylül Mahmut Özer Bursa At Yarışı Tahminleri
KANLIAY Yakından takibim olan tay son yarışlarında gerçek gücünü sahaya yansıtamadı. Üç yarış öncesin de üçüncü olduğu koşudan sonra İstanbul'da şansını deneyen başarısız olan ve son yarışını burada bugün olduğu gibi dış start terci alarak katıldığı yarışta düzlüğe kadar çok rahat gelerek istediği performansı sonlara doğru gösteremeyince yedincilikte kaldı. Kocaeli pistin de hazırlıklarını sürdüren isimi alternatif tek olarak öneriyorum. İzmir pistinde ikinci olarak bu koşuya katılacak olan Harem farklı görüntüsüyle rakibi olarak değerlendirilebilir.

Kanlı Ay Son Galobu; 600'ü 42, 400'ü 28 rahat

Harem Son Galobu; 600'ü 41, 400'ü 27 rahat 

GİZLİ GİZLİ Son yarışında yine banko önerdiğim ama beni yanıltan tay, dördüncü olduğu koşudan sonra 38 gün ara vererek hazırlıklarıyla birlikte tam olarak koşuya da eksiksiz olarak hazırlandı. Bugün daha etkili olabileceği mesafe de ben kazanacağını düşünüyorum ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Son Galobu; 600'ü 42, 400'ü 28 rahat 

SİNGAPUR Maiden dan çıktığı yarışını kolayca kazanan tay son yarışında liderliği alarak düzlüğü önde görse de Ova Kartalı gibi sert rakibine teslim olarak koşudan ikinci olarak ayrılmıştı. Bugün daha uygun rakipleri arasında start alacak olmasıyla birlikte son koşusunu tekrarlaması halinde çizgiyi önde geçmeye en yakın isim olarak görüyorum.Aynı koşudan beşinci olarak ayrılan Cahit Ağa, iki yarış önce banko önerdiğim ve son yarışı da kötü olmasına rağmen her an patlama beklediğim Mamoste, son ikinciliğin den sonra formunu yakalayan Canberkefe sürpriz adaylarımdır. 

Singapur; Son Galobu Kenter

Cahit Ağa; Son Galobu Kenter

Günün Birinci Koşusu sürprize çok müsait görünüyor. Yine de bugüne kadar sert rakiplerle koşarak form tutan Zozan'a ilk şansı veriyorum. İzmir'de numarayı aldığı koşularda etkili olan Prenses Rıo ve İstanbul'da son yarışı kötü olan Canmercan uygun rakipler yanında ön planda tuttuğum isimlerdir. 

Günün Üçüncü koşusunda Boylam grubun çok üstünde performansa sahip görünen isim olarak ön plana çıkıyor. Son Bursa yarışın da kötü koşarak sonuncu olmasına rağmen ilk atım. Son yarışını anlamsızca kaybeden Akınsoy ve piste yatkın Sonemir öncelikle tuttuğum isimlerdir. 

NOT; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz.

REKLAM
NORMAL ŞABLONUM

5-4-3
8-KANLI AY
4-1-3
4-2-6-10-5-7-9
7-GİZLİGİZLİ
2-4-9-11

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5-4-3-6-2-1
8-7
4-1-3-2
4-2-6-10-5-7-9-8-2-1
7-GİZLİGİZLİ
2-4-9-11

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.