16 Eylül Gizli Eküri Diyarbakır At Yarışı Tahminleri l


GİZLİ EKÜRİ DİYARBAKIR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Son üçüncülüğü kısa mesafeye rağmen çok etkili olan Fair Finish belki de o gün içeriden değil de dışarıdan gelse bitiriş çizgisini üç safkan taraklama geçecekti. Bugün o koşusuna nazaran 8 kg daha avantajlı koşacak ve binicisi İsa Akyavuz benim çok başarılı bulduğum bir apranti. Bugün kilo farklarının da sonuca etki edeceğine inandığım bu mücadelede favorim olacak. 

Aynı mesafede kazandığı son koşusu aynı zamanda elde ettiği son birincilik olan Abidem bugün önde boş kalacağa benziyor, ki böyle bir durumda düzlüğe sermayeli çıkıp geriden gelen rakiplerine de cevap verecektir. Kısa aranın ardından gördüğü yarışta önlere gelemedi ve sonlarda da koşuyu bırakan safkanın bugün Menderes Avşar idaresinde daha farklı bir performans ortaya koyacağını düşünüyorum.

Bugün Patoz'un startla birlikte öne düşüp kilo avantajı ile grubu ayırmaya çalışacağı mücadelede ağır kilosuna rağmen son ikinciliği göz dolduran Reber'in daha önce on kez bir araya gelip bir defa tabeladan düştüğü jokeyi Necmi Altın idaresinde rakiplerinden bir adım önde olduğunu düşünüyorum.

Diyarbakır'da 8 kez piste çıkıp 4ünde birincilik elde eden Junyır Sancak bugünkü rakiplerinden daha iyi grupları geçmeyi başarmıştı. Bu mesafede de üç kez koşup bir kez kazandı. Ara sonrası aynı mesafede katıldığı mücadelede startta 5 boy oyalanan safkan düzlüğe en geride çıktı ancak o andan sonra koşunun her metresinde binicisinin teşviklerine cevap vererek tabelanın dibinde tamamladı. Bugün ağır kilosuna rağmen müsait gruptan birincilik çıkaracağına inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.

Senede birkaç defa Doğu illerinde şansımı deniyorum. Bugün de son yarışını izlediğim Junyır Sancak'ı görünce üzerine bir oyun kurup paylaşmak istedim. Umarım faydalı olur. 

REKLAM


Gizli Eküri Diyarbakır At Yarışı Tahminleri 

9.2.1.3.7
2.10.4.3.1.7
3.9.1.2.4.7.8
1.4 // 2.3
2 JUNYIR SANCAK BANKO
4.10 // 2.3

42 TL // 168 TL 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.