15 Eylül Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

NALKAPON İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Resital var yeğenim resital. Kaç gün önce ceketimin cebine sıvıştırdığım bankom Miss Happiness koşuyor. Onu o kadar bekledim ki artık peçetedeki yazılar silinmeye başlamıştı. Biraz daha zaman geçse adını unutmam mümkündü. 

Bazı kesimler mükemmelliğimi çekemiyorlar. Onlara Eminönü'nden anten sipariş edip evlerine yollamam mümkün. Her gün sayfama girip hakaretli yazılar yazmalarından sıkıldım. Onları kayle almayı düşünmüyorum. Zaten beni seven yeğenlerim hepsinin dersini veriyor. 

Bakıyorum da Mustafa Çiçek yeğenim Daimon bankoma biniyor. Ona olan güvenim sonsuz ama dedektörlerime bazı mayınların takılmış olması söz konusu. Ufakçı yeğenlerim banko yazsın ama benim gibi tevziye peşinde olanlar yanına Tantay'la İpkinhan'ı eklesinler. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim beni özel uyardı haberiniz ola. Sonra, Dayı biz görmedik, demeyin.

Lafı fazla uzatmayı sevmediğim, az konuşup çok icraat yaptığım, popülerliğimin zirvede olduğu, ganyandaki yeğenlerimin ağzımdan çıkacak bir lafa baktığı ama bugün üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgum konuşacağı söylentileri doğrudur. Tevziyenin çok fazla bölünmeyeceğini biliyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma

REKLAM


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri 

6.5.3.8.9.1
6.12.3.9.2
3.2.8.6.4.1
8.6.2.3
4 DAIMON // 12.6
11 MISS HAPPINESS BANKO 

50.4 TL // 151.2 TL 

3 yorum:

  1. Altılı bugün senlikti,, ama sonda yatacaksın..

    YanıtlaSil
  2. Heheehhee,, kupon yattığı zaman senin açtıgın başlık gözukmuyor.. ne kolpasınız hepiniz......

    YanıtlaSil
  3. Dayı sen artık elegini as genclere bırak bu işleri beceremiyorsun

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.