15 Eylül Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ


YENİLMEZ: 1200 metre performansı farklı olan safkan koşuya koyduğu sert tempoyla bitiriş çizgisine dek mücadelenin içinde kalmayı başarıyor ve bugüne dek elde ettiği dokuz birinciliğin beşi bu mesafede. Son koşusunda bir üst grupta 1600 metre çim pistte 24 // 36 // 47 // 59 ile yine çok süratli götürdüğü koşunun düzlüğünde sert rakiplerine direnemeyen safkan en geri bitirmişti. Bir önceki startında da 1900 metrede 25 // 37 // 49 // 1.01 ile mesafeye göre yüksek tempo yapmıştı. Bugün bu grupta son startındaki tempolara çıkması halinde geriden gelebilecek bir safkan olduğunu düşünmüyorum. İzmir'in güzide jokeyi Mustafa Çiçek idaresinde günün ilk bankosudur. 


DAIMON: Son koşusunda sürpriz hanesinde yer alan safkan 1200 metreyi 1.24.37 yaparken baş farkıyla ikincilikte kalmıştı. Burada start alan Efelerin Efesi isimli safkan sitemiz yazarlarından Selim Pusat'ın ailesine ait ve Mustafa Çiçek'e teklif götürüldüğünde maiden bölündükten sonra karar vereceğini söylemişti. Bugün Daimon'u tercih ettiğini görüyoruz. Efelerin Efesi de kum pistte başarı beklenen isimler arasında. Bahis oyunlarında değerlendirilebilir. Daimon'a dönecek olursak, bugünkü rakipleri çok istikrarsız ve şimdiye dek içlerinde kum pistte ışık veren bir tay olmadı. Burada ikinci kez Mustafa Çiçek'in biniciliğine de güvenerek safkanı günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

Değerli dostlar, yeni sitemiz Ekim başında faaliyete geçecek ve o güne dek aklıma yatan programlara tahmin vermeye devam edeceğim. Bu sezon İzmir benim için çok başarısız geçti ve her programa farklı bir göz ile bakıyorum. Ne yazık ki en umutlu olduğum günde bile tabir-i caizse çakıldım. İnşallah bugünkü emeklerim ziyan olmaz. 

Sizlerden ricam sitemizi desteklemek adına reklam engelleyici uygulamalar kullanmayarak ilginizi çeken görsellerin size sunulmasına izin vermeniz. Aksi halde sitemizin ayakta durması mümkün değil. Duyarlı davrananlara teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

REKLAM


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

5.6.4.3.1.9.11.12
6.9.3.2.7.5
3 YENİLMEZ BANKO
4.3.6.1.8
4 DAIMON BANKO
1.7.5.4.3.14.6.11

134.4 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.