14 Eylül Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri


Çok düşük agfsiyle kazanıp bomba yaptığı gün yalnızca iki atta yazdığım Nizip Fırtınası ara verip geri döndüğünde ben de çim pistte koşmasını kolluyordum. O gün için tüm şartlar da oluşmuştu ve kazandı. Geçen sene kumda Saygon'u geçmişliği olan safkan ilk defa böyle zor bir grupla karşılaşmıyor yani. Hatırlarsanız kazandığı son yarış da 1800 metrede çim pistteydi. Bugünkü kilosu ağır ama rakipleri de çok formda sayılmaz.

Brave Apte dördüncü olduğu koşuda çok güzel bir sprint yapmıştı. O gün daha erken sprinte kalksaydı ya da az daha mesafe olsaydı daha iyi bir derece yapabilirdi. Bugün tam dengi grupta koşacak ve daha evvel daha iyi atları geçmeyi de başarmıştı. 

Aziziye Koşusu'nda kazanırken çok beğendiğim Egeberk sonrasında Tigem Koşusu'nda buradaki Taykut'a geçildi. O gün dikkatle izlediğimde jokeyi Gökhan Kocakaya'nın çok düşük tempoya rağmen çok arkalarda kaldığı gözüme çarptı. Belki de bu yüzden bugün Selim Kaya biniyor. 1.07lik çalışmasıyla çok formda olduğunu belli eden safkanın bu defa daha iyi bir yarış stratejisiyle rövanşı alacağını düşünüyorum. Bankomdur. 

Montana'nın anne kardeşi olan Monta Tamara jokeyi Volkan Yücel'le bir kısa bir uzun galoplar şeklinde çalışmalar yapmış. Benim babası Luxor olan atlara karşı ayrı bir alakam var. 1.04 galoplarını beğendiğim tay ilk yarışında birincilik elde edebilir. 

Son iki koşusunda da iç kulvardan ataklar yapan Heveskar 2000 metrede çok iyi atlar arasında beşinciliği harikaydı. Sonraki koşusunda da yarış çok yavaş ilerleyince istediği gibi gelemedi geriden. Bu defa üç gün sonra yine uzun mesafedeki şartlı 5 yarışı tercih etmeyip bu koşuya gelmiş. Grup da geçebileceği kadar uygun duruyor. 

REKLAM


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

8.3.4.2.5
2.3.1.5.10.8.7
8.3.1.6.5
1 EGEBERK BANKO
10.2.3.9
3.1.7

147 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.