13 Eylül Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU)

GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

OZANŞAH: Bugün yüksek ihtimalle startla birlikte öne düşecek olan Ozanşah stili rakibi bulunmamasının avantajını en iyi şekilde değerlendirip viraja sermayeli girecektir. Son koşusunda startla birlikte öne düşen ancak iki rakibinin daha ısrarcı olmasından ötürü son 1200 metreye kadar üçüncülükte giden Ozanşah buradan sonra mücadeleden vazgeçmeyen Karkamış ile liderlik için rekabet etti ve safkanda sonlara hiçbir şey kalmadı. Hal böyle olunca da ön grubun oldukça gerisinde bitirdi. Kendi temposunda götürmesini beklediğim mücadelede daha önce geçtiği rakiplerini bir kez daha mağlup etme şansı çok yüksek olan safkan günün bankosudur. 

EXPECTED TIME: Kariyerinin ilk startında yarışın başlarında kısa bir adaptasyon sorunu yaşayan ancak sonrasında usta jokeyinin kontrolünde koşuya odaklanan Expected Time virajı en geri dönmesine karşın düzlük üzerinde çok etkili ataklar gerçekleştirerek ikinciliği kurtarmıştı. Miss Melody ve King Crown ile anneden kardeş olan tayın kaba kumu çok iyi yapmasını bekliyorum. Ara sonrası işlerinde 1.02 ve 1.03 gibi tatminkar dereceler de bulunması ve mesafenin de uzamış olmasıyla günün alternatif tekidir. 

SPEEDY GUNNER: Uzun zamandır birinciliğe hasret olan safkan öndeki sert tempoya hiç bulaşmadan yarışı biraz arkalarda takip ederek bugün bu rakiplerini geçebilecek potansiyele sahip. İdmanlarında tatlı tutulup sık koşturulan Speedy Gunner geçtiğimiz yıl çok daha sert gruplarda boy göstermiş ve o koşularını da iyi yerlerde bitirmişti. İstanbul'da uzun mesafede önlerde kabullendiği koşudaki altıncılığını dikkate almadığım safkanın daha ideal mesafe ve pistte dengi grupta birinciliğe uzanacağını düşünüyor ve günün bir diğer alternatif teki olarak öneriyorum. 

STRONG BELIEF: Kariyerin ilk mücadelesinde startla birlikte öne düşen ve sonlarda tempo kaybedince geriden kuvvetli gelen rakiplerine teslim olan tay kaba kuma yatkın bir orjine sahip. Zaten Ankara'da yaptığı çalışmalarında çıkardığı dereceler de bunun ispatı. Bu kez dilbağı ilavesi de alan tayın daha hazır gireceği koşudan birincilikle ayrılacağını düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son dönemde tahminlerim oldukça kötü ve bu benim yeni site açılana dek son tahminim olacak. Bir süre kafa dinleyip toparlanmak her zaman iyidir. Sitedeki diğer yazar arkadaşlarımızın şu süreçte benden daha faydalı olduğu gerçeğini göz ardı edemem. Zaten herhangi bir yazarımız ve ben sürpriz bir isim tespit edersek bunu değerlendirmesi için bir diğerimize iletiyoruz. Bir müddet ben de bu şekilde arka planda faydalı olmayı deneyeceğim. 

Herkese bol şans dilerken sitemizi desteklemeyi ihmal etmemenizi rica ediyorum. 

REKLAM

Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri 
1. ALTILI 

2 OZANŞAH BANKO

3 EXPECTED TIME // 1.6.7.5
3.2.5 // 1.4
1.5.8.9.10.2
2.5.1.10.3.7
3 SPEEDY GUNNER // 1

7.56 TL // 126 TL 

2. ALTILI


1.5.8.9.10.2
2.5.1.10.3.7
3 SPEEDY GUNNER // 1
1.3.5
5 STRONG BELİEF BANKO
6.1.3.5.2.4.7.9.8

68.04 TL // 136.08 TL


3 yorum:

 1. en azından delikanlı gibi şu an için size yeteri kadar yardımcı olamıyorum diyebilen ender insanlardan birisin dostum ki bu çok önemli; insanlar bu oyunu birçok şeyden kısarak oynuyorlar ve sizlere güveniyorlar; lakin sitedeki bazıları onu hepimiz uzun zamandır tanıyoruz dalga geçerek bu delikanlılığı yapma yoksunu( ismi lazım değil) en yakın zamanda daha başarılı yorumlarınla aramızda görmek istiyoruz. at koşar baht kazanır saygılarımla

  YanıtlaSil
 2. Yapma be abi o zaman sen dönene kadar bende altılı oynamıyorum zaten bir seni birde kara kamçıyı takip ediyorum

  YanıtlaSil
 3. Hocam İlk Ayağa BELEKİ siz Oyun olmayacağinı Düşünüyorum Grub Biraz sert Gelebilir Ama BUGÜN DETAYA GİRMEDEN GÜNÜNÜN BOMBA ATI ,,BELEKİ''Yİ BANKO SUNUYORUM

  ÇANAK ŞAPLON


  4,,,BELEKİ
  3,8,10,,,1,2,6
  1,3,4,6
  1,2,3,5
  2,3,4,5
  7,,,6,3,1  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.