12 Eylül Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri

Mogan Gülü Bordalı ile anneden kardeş olan anne kan hattı çime çok yatkın baba kan hattı ise çim pistte mükemmel başarılara imza atmış bir isim yavrularından çim başarısı da çok üst noktada Uçanbey'in şu an en iyi temsilcisi ise Madam Elli Mogan Gülü'nü bu derece değerli kılan ise Madem Elli gibi tıpkı Odinhan torunu olması bu kan hattı yani Uçanbey ile Odinhan eşleşmesi bize Madam Elli'yi verdi Mogan Gülü hazırlıklarında da çok başarılı idi İzmir pistinde bugünkü jokeyi ile hazırlıklarını tamamladı çalışma pistinin aksine ters pistten etkilenmez ve yine aynı şekilde başarılı bir pedigre olduğunu düşündüğüm Kaizbert Caş eşleşmesin den Ildır Esintisi'de  etkili olacaktır. Ben bu iki isim arasında ayrım yapılmadan yazılmasından yanayım.

İnferno'nun anne kardeşi geçen yarısında tek olarak önerdiğim isim o gün yine şunu demiştim Cemiloğlu ekurisi acele etmiyor yavaş yavaş vites arttırıyor ve uygun gruplarda yarış karakterini tam olarak oturtuyorlar en az 20 gün arayla start alan Rubuco için ikinci yarısında Grup yarış koşmanın hata olduğunu anlayıp ayakları daha sağlam basa basa ilerliyorlar. Ben bu yarış derecesinin üstüne çıkacak potansiyeli de görüyorum ısrarlı jokeyi ve uyumu ile günün bankosu olarak öneriyorum.

Romeo Ulukız Ozilhan yarışı çok üst tempolara taşıyacak isimler mesafenin uzun olması da aleylerine olacak bu kadar tempocu atın uzun mesafe yarısında ise kesinlikle sprinter atlara yönelmeli düşüncesindeyim. Celikkalkan ve Akkula benim öncelikli iki tercihim olacak ön gruba yakın gidecek Akkula düzlük ile toplamaya başlayabilir herkes bitti dediği anda Çelikkalkan dahil de olabilir.

Tek yarışa gelen Ali Kaçmaz hem karakteri hem de meslek ahlakı olarak herkes tarafından sevilen birisi daha iyi yerlere de zamanla geleceğini düşünüyorum. Yarış pisti seçmeden boş bir anı bile olmadan her piste tek yarış dahi olsa geliyor Karaberk'e olan güveni de açık. Korcan Furkan ile iyi bir uyuma sahip bence grubun en tecrübeli ismi de aynı zamanda son olarak Milyoner son ayakta olası bir sürpriz ile sizi Milyoner edebilir.

EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. 

REKLAMNORMAL ŞABLONUM

5.2
5.2
1.2.3.4.6.7
4-RUBUCO
2.3
4.3.8

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

5.2.8.3
5.2.8.7
1.2.3.4.6.7
4-RUBUCO
2.3.5
4.3.8.12.5.6.10

141 TL BOL ŞANS..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.