09 Eylül Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Zaman daralıyor yeğenim. Bugünkü çalışmalarım uzun sürdü. Üç tane bülteni yalayıp yuttum haberin ola. Süpürgeci Sülo yeğenim de müthiş tüyolarıyla gücüme güç kattı.

Bugün bankomun son metrelerde rüzgar gibi esip fırtına gibi kazanmasını bekliyorum. Kaç aydır onun sürpriz yapacağı bir yarış bekleyip durdum. Sonunda o günün gelmiş olması söz konusu. Gökhan Gökçe yeğenim de yarış saatini bekliyormuş haberiniz ola. Çevresindeki üç beş yardakçısına ''Kesin kazanacağımı biliyorum. Bana üçlü bahis yapın.'' diyormuş. 

İkinci ufakçı müthiş bankom da Kurucu. Geçen gün sitedeki yeğenlerimden biri ona çok güveniyordu. O koşusunu pür dikkat izleyip adını peçeteye yazdıktan sonra ceketimin iç cebine sıvıştırdım. Bugün onun da kazanması an meselesi.

Her ne kadar hayatım entrikalarla dolu olsa da, mazimde karanlık yerler bulunsa da , yeğenlerim öğrenmek için sabırsızlıkla beklese de bugün zamanımın çok kısıtlı olduğu, çalışmalarımın uzun sürdüğü, lafı fazla uzatmamın mümkün olmadığı söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 
Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

9.11.5 // 7.4
9.1.2.4.5
8 PANREKA BANKO
6 KURUCU // 5
3.8.1.2.6
2.4.3.7.9.10.13.6

42 TL // 140 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.