07 Eylül Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri

SERKAN YAŞAR BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

COPPERFIELD: İstanbul'daki 1000 metrelik sürat yarışında çıktığı gibi bitirip hiçbir rakibini yanına yanaştırmayan Copperfield Bursa'da ilk defa koşacak. Onun gibi ayağına çabuk bir at için pistin düz olması çok büyük bir nimet gibi duruyor. Burada İnvinsible Woman'la White Heart Lane gibi önde kaçmayı seven rakipleri de var ama Copperfield'ın temposunu kaldırabileceklerini sanmıyorum. Eğer illa ki biz önde gideceğiz derlerse yakından takip etme özelliği de bulunan Copperfield'ın bir şekilde ikisini geçeceğini düşünüyorum. Ama dışarıdan gelen atlar kısa mesafeli çim koşularında Bursa'da zorluk çekiyorlar. Bu yüzden bu formuyla geçebileceğini düşündüğüm atlar arasında risk almayıp daha küçük kupon yapanlar için banko önereceğim. Eğer düşündüğüm senaryonun dışına çıkarsa geriden gelecek atlar da şans elde edecektir. Özellikle Bursa'ya erkenden gelip Kadir Tokaçoğlu'yla çalışma yapan My Billionarie ve ufak tefek bir at olsa da böyle hızlı giden yarışları seven ve birçok kez kazanan İmpulsive de şanslı olur. 


KURTÇABEY: Sene sonu yaklaştığı için kazanç tablosu bu gibi kısa vadeli koşularda çok önem taşıyor. Buradaki en düşük kazanç da 110 bin lirayla Kurtçabey'de. Diğer atlar arasında en yakını 126 bin TLyle Kutluerinoğlu. Diğer atlar 150 bin TL ve üstünde kazanca sahipler. Günler geçtikçe atların koşabileceği yarış sayısı azalacak çünkü şartları dolacak. Bu yüzden ben burada kazanma şansını yüksek bulduğum atlar arasında en düşük kazancı bulunan Kutluerinoğlu ve Kurtçabey'i ön plana çıkardım. Onların da son koşu performanslarına baktığımda Ankara'da adeta tuta tuta kazanıp uzak fark yapan Kurtçabey'i tercih ettim. Gerçekten de Kurtçabey'le Ahmet Çelik arasında da iyi bir uyum var. Bugüne kadar ki en çok birinciliğini onunla almış. Bursa'daki son koşusunda çok az bir farkla üçüncü olan Kurtçabey'in bu defa çok daha iyi formu ve de daha zayıf rakipleri içerisinde kazanacağını düşünüyorum. Bankomdur. 

EDİTÖR: Değerli yarış sever dostlarımızın sitemizin reklam tıklamaları üzerine kurulu bir gelir sistemi olduğunu unutmamasını ve bu kapsamda engelleyici uygulamalar kullanmamasını rica ediyoruz.

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

REKLAM


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

6.4.5.1.9.10.7
1.10.6
7.2.1.6
2 COPPERFIELD // 4.3
8 KURTÇABEY BANKO
3.1.6.7.10.4.2

41.16 TL // 123.48 TL 

1 yorum:

  1. Kurtcabey yarisinda kazanc durumlarini anlattiginiz gibi genel bir bilgilendirme yazisi yazarmisiniz atin hangi yarisi hedef yaptigini bilmiyoruz sart olaylarini ben bilmiyorum anlatirsaniz sevinirim tesekkurler

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.