07 Eylül Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri(TUTTU)

NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bakıyorum da bugün Copperfield bankom koşuyor. Onun fırtına gibi çıkıp yıldırım gibi kazanacağını biliyorum. Yanına at yazmam mümkün değil. Bu bülten mükemmelliğimi göstermem için büyük fırsat.

Bu aralar çok başım kalabalık yeğenim. Mahalleler arası taş konken turnuvası var. Bizim mahallenin şampiyonu olarak da ben oynuyorum. Dün resital yaptım ama rakiplerim zorlaşıyor. En büyük rakibim Sahte Okey Hüseyin. O da benim gibi rakiplerini bir bir deviriyor. Onunla finalde karşılaşmayı bekliyorum. Eğer daha erken karşılaşırsak erken final olacağını herkes biliyor. Benim kadar müthiş oynamasa da onun da meziyetleri var yeğenim. Erkete Orhan onun oynadığı masalarda yancılık yapıp benim için gizli notlar tutuyor. Oyun stilini çözdüğümde kazanmam daha kolay olacak. Ben kafayı alır bitiririm. İlk elden başlar sonra patır patır üst üste açar rakiplerime nefes aldırmam. Aldığım istihbarata göre o sonradan açılıyormuş. Benim yorulmamı bekleyip geriden gelmeyi planlayabilir ama ben nefes kesmem. Ona uzak ara fark yapmam söz konusu olabilir. 

Aldığım istihbarata göre azılı düşmanım Büllük Adnan da Sahte Okey Hüseyin şampiyon olur diye 100 gayme bahis yapmış. Sahte Okey bire beş veriyor yeğenim ben bire dokuz veriyorum. Beni bu kadar hafife almalarının bedeli ağır olacak. Turnuvayı kazanana 5 bin gayme ödül var. Onu aldığım gibi dört tane koyun alıp kesmem mümkün. Fakir fukarayı doyurmak en önemli özelliğim. Yakın çevremde cömertliğimle bilinirim. Kendime de 50 gayme yatırdım. Onunla da kupon yaparım. 

Haydi bakalım yeğenim sen müthiş kurgumu oynayıp takip ederken ben de kupayı kaldırmayı planlıyorum. Bugün ikimizin de cebinin şişmesi an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

REKLAM


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

3.4.1.6 // 9.5
7.6.1.3.10
7.2.1.8
2 COPPERFIELD BANKO
8.6 // 3.9
6.3.4.1

44.8 TL // 134.4 TL 

2 yorum:

  1. Emeğine sağlık Nalkapon,Allah utandırmasın bu gün oyun içerde gibi.bol şanslar

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.