06 Eylül Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Özledin mi Dayını? Her gün akşama kadar sayfama girip üstün altılı bilgimle çıkardığım müthiş kurgumu vermiş miyim diye baktığını biliyorum. Geceleri köprü altına da gidiyorsun. Biran, leblebin, sigaranla bir taşın üzerine uzanıp ''Acaba yarın Dayım müthiş kurgusunu verecek mi? Verirse kim banko olur?'' diye kendi kendine sorduğunu duyar gibiyim. Canım isterse, her gün mükemmelliğimi ortaya koymam mümkün haberin ola. Zaman zaman inzivaya çekilip kafamı dinlemem de söz konusu.

Bakıyorum da bugün Ela Gözlüm bankom koşuyor. Yeğenim sana pavyon gülü ela gözlü dilber Zilli Sevda'yı anlatmış mıydım? Benim için deli divane oluyordu. Peşimde pervane olduğu o günleri unutmam mümkün değil. O zamanlar başka pavyon gülleriyle günümü gün ediyordum. Kıskançlıktan ne yapacağını bilmiyordu, beni başkalarıyla gördükçe hasetinden kuduruyordu. Bir gün pavyondan çıkarken elinde kelebek marka bıçağıyla önümü kesti. Yanımda da pavyon güllerinden Muamele Hülya vardı. Bana bakıp ''Nalkapon artık dönüşü yok ya benimsin ya toprağın'' dedi. Elinde de kelebek bıçağıyla resital yapıyordu. Ceketimi çıkarıp koluma doladım. Bana doğru yaptığı ilk hamlede elindeki bıçağı alıp onu etkisiz hale getirdim. Çok öfkelenmişti yeğenim elimden kurtulmak için çırpınıyordu. Ona bakıp ''Bana bak Ela Gözlü pavyon gülü Zilli Sevda her ne kadar pazularım kaya gibi sert olsa da, yüreğim mangal gibi yansa da, üç kere vurduğum düşmanlarım acile kalksa da bir kadına el kaldırmadığım söylentileri doğrudur. Şimdi Muamele Hülya'yla kavga edin kazanan beni elde eder'' dedim. Sonra oradaki merdivene oturup pipomu çıkardım yeğen. Zilli, Muamele'nin saçından tutuyordu. O da Zilli'nin karnını yumrukluyordu. Onları izlerken pipomdan çekip dumanı yavaşça üflüyordum. 10-15 dk birbirlerini yediler. Sonunda Zilli kazandı. O gece ona gittim. Yatarken beylik tabancasını çıkarıp ''Eğer beni aldatırsan seni alnının çatalından vururum. Senin gibi popüler bir erkeği elimde tutmam zor olacak ama ben istediğimi alırım'' deyip üstüme atladı. Benden sıkılana kadar onun kölesi olarak yaşadım. Her sabah işe gidiyordum, geceleri de ona hizmet ediyordum yeğenim. Çayını kahvesini ayağına isterdi. Masaj yaptırmadan uyumazdı. Neyse ki sonunda benden sıkılıp başkasını buldu. Yoksa ölümüm onun elinden olabilirdi. 

Haydi bakalım yeğenim fazla zamanımız kalmadı. Doğru ganyana koşup ganyancıya da müjdeyi ver. Onun da müthiş kurgularımı vermediğim gün zarar ettiğini, kepenk indirecek duruma geldiğini biliyorum. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma.

REKLAMNalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

1 CARA VAGGIO // 3.2.6
2.9.6.1.8.7
4.5.3
9.6.1.4.3.2.10
2.1.4.11
4 ELAGÖZLÜM BANKO

35.28 TL // 141.12 TL

2. ALTILI

2.1.4.11
4 ELAGÖZLÜM BANKO
2 DENİZİM // 1.3
6.5.4.9.10.2.1
5.6.7
1.4.2.10.6.9.8

41.16 TL // 123.48 TL 2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.