04 Eylül Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı TahminleriSERKAN YAŞAR KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ

DIDACTIC: Dün Kemal Kurt'un atı Queen Of Proti'yi banko vermiştim ve kazanmıştı. Bu aralar eküri olarak formda olduklarını düşünüyorum. Safkan kazandığı tek yarışta benim çok ilgimi çekmişti ve takibe aldım ama sonraki koşularında yavaş yavaş sert gruplarla açık yarışlar tercih edildi. Benim çıkardığım bir sonuç var o da sahiplerinin atlarına çok güvendiği ama istedikleri yarışları yapmadığı şeklinde. Bu kez Kocaeli'de zayıf diyebileceğimiz bir grupta koşacak. İstanbul'da bu yarış için 1.03 şeklinde galoplar da yapmış. Zaten ben çimde çok beğenmiyordum ve bugün kum pistte koşacak. Tüm bunları alt alta topladığımızda küçük kuponlara tek yazabileceğimiz bir at olduğuna inanıyorum. 

TATARKAN: İstanbul'daki Aziziye Koşusu'nda iyi koşmamış olsa da zaten o gün hiç kimsenin bir beklentisi yoktu. Beş gün sonra doğru düzgün dinlenmeden Bursa'da Göldem'in uzak farkla gerisinde ikinci olurken bugünkü rakiplerine benzer bir grubu geçti. Şimdi ise iki hafta dinlendirildi ve bir tanesi 27 - 1.10 olan son iki galobunu Erhan Yavuz'la ve 57 kilo altında yaptı. Bugün rakiplerine göre ağır olan kilosuna rağmen ben kazanmasını bekliyorum. Bankomdur.  

GREEN GULLET: Kocaeli'deki iki yarışı da birbirinden güzel olan Green Gullet zayıf grupta kolay bir şekilde kazanmasının sonrasında Little Bird'le Superstar Lady'ye burun farkıyla geçilip İpekkız'ı geçmişti. Bugünkü mesafe biraz daha kısalmış olsa da son koşusunu tekrarlaması durumunda kazanmasını bekliyorum. Bugünkü programda küçük kuponlara üçüncü tek olarak yazılabilir. 

Reklam gelirleri ile yayın hayatına devam eden Sihirli Kantarma'yı desteklemelinizi rica ediyorum. Herkese bol şans dilerim. 

REKLAM


Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri 

8.1.7.3.13.5.6.4
5 DIDACTIC // 3.4.6.1
1.5.6
1 TATARKAN BANKO
6.1.4
9 GREEN GULLET // 8.6.3.12.1

5.04 TL // 151.2 TL 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.