03 Eylül Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri


Dün İstanbul'da birinci altılıyı doğru bilerek 1.600 TL ikramiye kazandırmanın mutluluğunu yaşıyorum. Böylece kaç gündür üzerimde dolanan şanssızlık bulutlarını dağıtmış oldum. İnşallah bu şekilde kazanmaya devam ederiz. 

QUEEN OF PROTİ: İlk yarışını bu pistteki en iyi derecelerden biriyle kazanan safkanı o gün şöyle bir incelemiştim. Annesi Transatlantic benim çok sevdiğim atlardan biri olan Transacoustic'le birebir kardeş. Temmuz ayında bir yarıştan silindi ve iki aydır da hiç koşmadı. Tahminim ise küçük çaplı bir sorun yaşadığı şeklinde. Ağustos ayında biri 1000 metrede olmak üzere beş çalışma yapmış. Kemal Kurt'un bir atı olan safkanın ilk yarışındaki potoya uzanış şekline baktığımda çok kaliteli bir at gördüm. Bugün üstüne fazla giderler mi diye bazı şüphelerim var ama o günkü yarışının yarısını yapsa bu grubu geçeceğin inanıyorum. Bu yüzden az atlı bu koşuda banko tercihimi bu taydan taraf kullanacağım.

Reklamlar konusunda emeğe saygı çerçevesinde bizlere destek vermenizi ve bu kapsamda engelleyici uygulamalar kullanmamanızı rica ediyoruz.

Şansınız bol olsun.

REKLAM


Serkan Yaşar Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

4.3
1.4.10.5.2
3 QUEEN OF PROTİ BANKO
1.8.2.11.3.5
8.13.10.15.11.5.6.12
3.2.1

100.8 TL 

1 yorum:

  1. İlk başladığınızdan beri takip ediyorum kimseler bilmezken tüm arkadaşlarıma ve çevreme söyleyince sitenize bakmadan oyun yapmıyorlar başarılarınızın devamını dilerim reklam tıklamaları içinde devamlı uyarıyı bende yapıyorum bol kazançlar herkese

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.