03 Eylül Mahmut Özer Adana At Yarışı TahminleriLAST WİNNER Son koşularını sürekli sert rakiplerle koşarak farkını ortaya koyan ve daha çok etkili olabileceği Adanma çim pistin der ilk şans verdiğim isimdir. Ankara'da numarayı aldığı yarışlarında zaman zaman etkili olan Bold Khan uygun kilosu ve kısa mesafe de koşuyu bir çırpıda bitirebilir. Bu pistte kazandığı yarışlarının sonrasında ara veren Fore Me Mama ölçerkli şablonlara yeterli olacaktır. 

ANTONELLA Stilinde bir çok rakibine karşı hafif kilosuyla daha şanslı olduğuna inandığım safkan ilk atımdır. Uzun aradır start almayan kaliteli isim Wonder, bu pisti seven İtabellus, geçriğimiz sene bu pistte farklı yarışlarını izlediğimiz ve iki koşu kazanan Cahıll, yine ara vermesine rağmen hazırlıkları iyi olan Oğlum Çağlar ve önde yalnız kalabilirse Kara Fırat sırasıyla tuttuğum isimlerdir. 

SUMMER PİCTURES Her türlü sonuca açık koşuda sürpriz isim sonlarda aradığı sprint mesafesini yakalayablirse kazanmaya benim gözümde en yakın isimdir. Son iki yarışını ölçü almadığım geçtiğimiz yıl daha sert rakipleri bu pist ve mesafe de geri bırakan Khor Kalba bu ayak için yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

ŞEHLEVENT Kocakaya'nın 1 ay önce binerek dördüncülükte bıraktığı, daha sonra uzun mesafeye çıkarak ikinci olduğu koşuda daha sert rakipleri geride bıraktığına inandığım safkan, uzun mesafe daha etkili neticeler alan bir isim. Son yarışını 1600 çim de tabelaya yakın yerde bitirerek tamamlarken koşu için deki rakipleri için 100 metre uzayan mesafe de yeterli olacak diye düşünüyorum. Bankom.ALTILIM

2-3-4//10-5-6-1
11-4-12-1-5-9
11-7-1-2-4-5
3-1-2-6
5-1
4-ŞEHLEVENT

50//121 TL BOL ŞANS.


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.