02 Eylül Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ

MEKİSKİR: Grubun üstünde bir safkan olan Mekiskir start sorunuyla boğuşan bir isim. Ancak ben verdiği iki aylık arada bu sorunun çözüldüğünü düşünüyorum ki öyle olduysa, ya da startta birkaç boy oyalanırsa, bu rakiplerini atlaması zor olmaz. Ağustos ayı içerisinde hız kazandırdığı idmanlarında uzun işleri tatminkar olan safkan hazırlık bakımından da yeterli duruyor. Grup 2 Mehmet Akif Ersoy ve Grup 1 Gazi Koşuları öncesi Ankara'da iştirak ettiği KV6 Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Koşusu'nda rakiplerinden 15 boy geç başlamasına rağmen kazanan Keremito'nun 1.5 boy gerisinde bitiren Mekiskir az önce de söylediğim gibi startta çok oyalanmazsa kolay bir birincilik elde edebilir. Ben hiç çıkmama riskini göz önünde bulundurup banko olarak değerlendirmeyeceğim ancak küçük ve misli kuponlarda risk edilebilir. Alternatif tek olarak öneriyorum. 

TURKISH LEGEND: Taylığından bu yana uzun mesafeli koşularda çok farklı koşacağını söylediğim ve bunu defalarca ispatlayan Maxios temsilcisi safkan ilgilileri tarafından belirli periyotlarla ve yarış seçilerek koşuluyor. Turkish Legend'ın en önemli özelliği üstündeki binici vazgeçmediği sürece o da vazgeçmiyor ve enerjisini son demine dek kullanıyor. Alt grupları ayırabilen safkan bu tarz rakipler arasında tam da yukarıda bahsettiğim gibi bir performans sergiliyor ki bugün de aynı şekilde koşu tamamlanmadan mücadeleden vazgeçmeyerek o muazzam sprintini atarak birincilik ipini göğüsleyecektir. Vermiş olduğu arayı bir uzun galop bir kısa iş şeklinde değerlendiren ve kusursuz hazırlanan safkanı kendisini çok yakından tanıyan binicisiyle günün bankosu olarak öneriyorum. 

Değerli dostlar iki gün boyunca 28 farklı koşuyu değerlendirip analiz etmenin verdiği bir beyin yorgunluğu var. Bu yüzden İzmir yarışlarında alternatif tek ve banko olarak düşündüğüm safkanlara yorum yazabildim. Herkese bol şans dilerken sitemizi desteklemenizi rica ediyorum. 

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

REKLAM


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri

5.7.10.6.1.3.2
4 MEKİSKİR // 10.1.8
3.5
1 TURKISH LEGEND BANKO
7.5.3.1.2.9
13.2.12.10.9.8

35.28 TL // 141.12 TL 


1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.