02 Eylül Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Dün İstanbul'da iki bankomuz da kazanmasına rağmen programdan elimiz boş döndük. İnşallah bugün şanssızlığımızı kırabiliriz. 

SHARPA: Yarışları üst üste gelse de formu çok iyi olan Sharpa bugünkü Grup 2 koşudan kayıt sildirerek buraya geldi. Önde Indian Dady ve Last Shadow'un tempo vereceği mücadelede gidişatın süratli olacağını düşünüyorum. Hazırlıklarını kenterlerle sürdüren safkan bu kez dişine göre rakipler arasında foto finiş çizgini önde geçecektir. 

ULAN BATOR: Son ikinciliğinde Rhythm Divine'a geçilirken Serseri ve Copperfield gibi iki süratli rakibi bulunan Ulan Bator üçüncülükte götürdüğü koşunun son metrelerinde liderliği alsa da geriden gelen Rhytm Divine'a boyun eğmişti. Bugün ise önde istediği tempoyu bulacak ve muhtemelen yarışı bu safkan sürükleyecek. Vehbi Koç Koşusu'nda Serseri'nin normal tempolarda sürüklediği yarışta aynı mesafede kazanmayı başaran Ulan Bator bu kez böyle bir rakibinin de olmamasından istifade ederek beyaz bayrak ayna yarışı yapacaktır. 

Bugün bayan binicilere mahsus birinci koşuda gidişat bakımından Crassus ve Proximo ön plana çıkıyor.  üçüncü koşu oldukça tempolu geçeceğe benziyor ve Dirty Girl, Brave Azur, Winner Face, Pendragon gibi safkanların şansını daha fazla buluyorum. Sekizinci koşuda The Last Romance önde rahat kalamayabilir ki bu da özellikle jokeyinin itina ile hazırladığı sprinter safkan Kurucu'nun işine gelecektir. Günün son ayağında yaklaşık yedi ay ara vermiş olsa da yeterli hazırlıkları ve boş kilosu ile Crimean Wind favorim olacak. Finesse - Hasafet rövanşı gibi duran yedinci koşuda hazırlıklarını beğendiğim Oğlum Berat ve hem eküri avantajı bulunan hem de mesafeyi iyi koşan Victory İs Ours'u da yazarak sürpriz arayacağım. 

Duyarlı davranarak sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ediyor ve herkese bol şans diliyorum. 


REKLAM 


Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI 

5.2.1.3.4
4.5.6.10.8.3
8.1.3.2.
5 SHARPA BANKO
7.6.3.8.9.1
6 ULAN BATOR BANKO

63 TL

2. ALTILI 

7.6.3.8.9.1
6 ULAN BATOR BANKO
3.5.4.7.9.8
2.3.6.4
9.5 
4.3.8.11.10.1

120.96 TL 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.