20 Temmuz Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 

SWILI: Kum pistteki iki koşusunu da dereceli kazanan kısrağın orjini hakkında daha önce detaylı bilgiler sunmuştuk. Bursa'nın kısa mesafeli çim koşuları için tasarlanan pistine ayak uyduramadığını düşündüğüm safkan son startında pisti harmanlayarak epey bir avantaj yitirmesine karşın düzlükte iyi doldurarak iki boy farkla üçüncülükte kalmıştı. Bugün yeniden namağlup olduğu pistte ve denk rakipler arasında start alacak olmasıyla bir kez daha pistten birincilikle ayrılmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum. 

MAZLUMZÜLFİKAR: Bursa kum pistinde altı birinciliği olan Grup 1 Kanuni Sultan Süleyman Koşusu galibi Madrabaz ile tam kardeş olan safkanın ilk koşusunu tecrübesizliğine veriyorum. Bu koşusu için yaptığı 30.2 // 46.8 ÇR ve 28.8 // 1.10.8 Çalışarak galobuna ilaveten Erhan Yavuz'un da tercihi ile favorimdir. 

TAKAYAMA: 1800 metrede katıldığı iki çim koşusu da tatminkar olan safkan yine de, iki startında da biraz daha mesafe istediğini gösterdi. Dozaj olarak da bugünkü mesafeye yatkın bir görüntü çizen Takayama'nın şanssızlığına son vererek maidene veda etme ihtimalinin yüksek olduğu şartlar bir araya gelmiş durumda. 

KRALIN ADAMI: Uzayan mesafelerde daima daha etkili sonuçlara imza atan Kralınadamı son kısa mesafeli koşusunda hem uzun 2000 metreden gelmenin hem de ağır kilosunun dezavantajını sonuna dek yaşadı. Yeterli istirahat döneminin ardından dengi grupta Bursa'nın başarılı jokeylerinden Tolga Yıldız ile koşunun en şanslı ismidir.  


BİRKASIM: Bugün Özcan Yıldırım ve Akın Sözen İstanbul yarışlarını tercih edince daha önce iki kez buluşup ikisinde de ikincilikte kaldığı jokeyi Mücahit Bayır ile buluşan Birkasım Ankara'da gerçekleştirdiği 27.5 // 42.5 ÇR kısa işi ve 27.6 // 1.10.8 R galobu ile fit durumda olduğunu gösteriyor. Bugün aynı tarz koşmayı seven rakibi bulunsa da süratli stili ile mesafenin kısalığını avantaja çevirerek fotoya önde uzanmasını bilecektir. Günün ikinci bankosu olarak öneriyorum. 

KARA ATİK: Son ikinciliğinde startla beraber tempoyu fazla yükseltmek zorunda kalan safkanda sonlara bir şey kalmayınca dışından gelen rakibine boyun eğmek zorunda kalmıştı. Bugün mesafenin 100 metre kısalmış olması ve 28 // 1.10 çalışarak galobuyla kantarmasını yakından tanıyan jokeyinin idaresinde günün alternatif tekidir. 

SAFİR KIZ: Sherman Oaks ve Amberim'i geçtikten sonra katıldığı H14 koşuda düzlüğe çıkılır çıkılmaz liderliği alan ve farkı bir anda üç dört boya çıkararak kazanacakmış izlenimi veren ancak son anda içinden gelen Akdere'ye boyun eğen kısrak bugün yine kendi klasında ve idmanlarında birlikte olduğu jokeyi Şahin Akduman ile start alacak olmasıyla favorim.

Duyarlı davranarak sadece bir tıklama ile sitemizi desteklemeyi ihmal etmeyen tüm yarış sever dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

REKLAM


Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

7 SWILI BANKO 
4.11.8.7 // 10.12
4.6.5
10.1.5 // 9.2
7.9.6.1
4.6.1.5.10.11

60.48 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

10.1.5 // 9.2
7.9.6.1
4.6.1.5.10.11
4 BİRKASIM BANKO 
3 KARA ATİK // 4
5.17.3.9.2.4 // 1.13

30.24 TL // 134.4 TL 

5 yorum:

 1. Son ayak Cruyff(17)
  Demedi demeyin

  YanıtlaSil
 2. Hani neden yok 1 no karahisar sizde o geldi

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Ustad formundan düştün iyice bi tatil yapsan fena olmaz...

  YanıtlaSil
 5. Üstad formundan düştün iyice bir tatil yapsan iyi olur....

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.