19 Temmuz Gizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri


GİZLİ EKÜRİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


BRACCIOFERRO: Bugün ilk ayakta önde çok süratli gideceğini düşündüğüm bir mücadele olacak. Çoğu önde gitmeyi ya da öne yakın takibi seven safkanların katkısıyla yüksek tempoda gitme ihtimali fazla olan yarışta sprinter yapısı, uygun kilosu ve son 15 gündür birlikte çalışarak dereceli işlere imza attığı jokeyi ile Braccioferro'nun günün sürprizini gerçekleştirmeye aday olduğunu düşünüyorum. 

TİPİ TİP: Annesi Sude Sultan Grup 1 Dişi Tay Deneme Koşusu dördüncüsü olan Tipi Tip ilk startında Kocaeli pistinde virajda dışa doğru meyledince jokeyine zor anlar yaşattı ve avantaj kaybetti. Binicisi Mehmet Akyavuz safkanın kantarmasını doğrultup çalışmaya başladığında ise beklediği yanıtı aldı. Sonrasında gerçekleştirdiği ataklar ikinciliği getirirken kazanacak durumda olduğunu da gösterdi. Bugün Ayhan Kurşun tarafından idare ve sevk edilecek olan tayın Ankara'da bir de uzun galobu görünüyor. Artan yarış tecrübesi ile bu gruba üstünlük sağlayacağını düşünüyor ve banko olarak öneriyorum. 

AFTER DEAD: Mi Bombon gibi kalite bir ismin anneden kardeşi olan After Dead İstanbul'da uzak ara kazandığı koşu sonrası Grup 3 Anafartalar Koşusu'ndan kayıt sildirdi ve yaklaşık 40 günlük bir aranın ardından KV 6 koşuya kayıt yaptırdı. Uzun mesafelerde pist ayırt etmeksizin başarılı olması muhtemel safkanın bugün tecrübeli binicisinin idaresinde bir kez daha beyaz bayrak ayna yarışı yapma şansı yüksek. 

ERSEZAR: Uzun mesafeli son koşusunda düzlüğe dek iyi gelen Ersezar kariyerinin başlarında çok iyi bir uyum içerisinde olduğu Hüseyin Budak ile yeniden buluştu. Son galobunu da bugünkü jokeyinin nezaretinde gerçekleştiren safkan fazla sıkılmadan gerçekleştirdiği 1000 // 1.12 derece ile binicisine ve ilgililerine güven vermiş olacak ki bugün apranti tercih edilmemiş. 

Dün cazip bankomuz Turbokadir kazandı ancak diğer ayaklarda hiç sürpriz bir safkan birinci olamayınca programda tabir-i caizse verdiğimizi geri aldık. Bugünkü Ankara programı biraz daha sürprize açık duruyor. Umarım düşüncelerimiz koşulara yansır ve günün sonunda yüzümüz güzel bir ikramiye ile güler. 

Sizlerden ricamız sitemizi desteklemeyi ihmal etmeyerek reklamlar konusunda duyarlı davranmanız. Engelleyici uygulamalar ile tıklamaların düşmesine neden olmak dışında bir katkınız olmuyor. Biliyorsunuz ki siteniz Sihirli Kantarma sizlerin reklamlara gösterdiğiniz teveccüh ile yayın hayatına devam ediyor.

Hepinize sonsuz teşekkürler. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

REKLAMGizli Eküri Ankara At Yarışı Tahminleri 

7.3.1.6
4.2.7.10.11.14.1
5 TİPİ TİP BANKO 
2.1.8
1.3.2.7.4
7.3.10.17.16

147 TL 

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.