16 Temmuz Gizli Eküri Bursa At Yarışı TahminleriGİZLİ EKÜRİ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


KARA ÇELİK: Son startında kazanıra giren ancak en dış bariyere açılınca avantajını yitirerek yeniden doldurup ikinciliği kurtaran safkan kan hattı olarak Faustino ile çok yakın akraba. Kaizbert temsilcisinin maidene Şartlı 5 yarışta veda etme ihtimali yüksek. 


ALTUN SARAY: Bu grubun üstünde bir at olduğuna inandığım Altunsaray ara verdikten sonra gösterilen koşunun son 200 metresine kadar iyi geldi. 14 günlük istirahat dönemini de verimli geçiren safkanın bu koşudaki biniciler arasında en başarılı isim olan Mert Ali Solmaz idaresinde rakiplerinden bir adım önde olduğunu düşünüyorum. TURKISH LEGEND: Üçüncü koşusunda banko önerirken orjinini açtığım ve uzun mesafeli yarışlarda başarılı olmasını beklediğimin altını çizdiğim Turkish Legend bugüne dek beni haksız çıkarmadı ve bahsettiğim uzunluktaki koşularda üst üste üç kez kazanarak şampiyon jokeyinin de dikkatini çekmeyi başardı. Zira bugün Mehmet Akif Ersoy'u kazandığı Keremito yerine terchini bu yönde kullanmış olması da bizim için bir işaret. PUZZLE: Sprinter yapısıyla ön plana çıkan safkan bugün önde biraz daha süratli gitmesini beklediğim koşuda hafif kilosu ile en şanslı isim diyebiliriz. Son ikinciliğinde buradaki rakibi İnvinsible Woman'a geçilen Puzzle'ın bu defa rövanşı almak adına daha avantajlı olduğunu söyleyebiliriz.TRITON: Son üçüncülüğünde ağır kilosuna rağmen son metrelere kadar direnen safkan yine süratli rakipleri olmasına karşın mesafenin daha da kısalmasının avantajını en iyi şekilde değerlendirecektir. Bugün Müslüm Çelik'in kazanmak adına şanslı olduğu isimler arasında başı çektiğine inanıyorum. KRAL EGE: Beş ay ara verdikten sonra kariyerine kaldığı yerden devam eden ve iştirak ettiği üç koşuda 4-1-2 şeklinde çıkaran Kral Ege son ikinciliğinde H17 koşuda Borantay'a az farkla geçilirken biraz daha mesafe olsa kazanacakmış izlenimi verdi. O gün için 1200 metrenin kısa geldiğini düşündüğüm safkanın yeniden ideal şartlarda start alacak olması ve rakiplerinin formsuzluğu ile ağır kilosuna rağmen kazanacağını düşünerek günün bankosu olarak öneriyorum. 

Değerli dostlar bildiğiniz üzere sitemizin tek geliri reklam tıklamaları ve sizler virüs var korkusu ile engelleyici uygulamalar kullanarak size uygun reklam gösterimini engelliyorsunuz. Lütfen uygulamalarınızda sitemize özel izin vererek bizlere yardımcı olun. Bu kapsamda, duyarlı davranarak sitemizi destekleyen tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyorum.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.


REKLAM
Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

8.1.4.3
7.10.12.5.3.2.6

8.4

5.3.2.6.8.7

7.8.2.3.1
2 KRAL EGE BANKO 

117.6 TL 1 yorum:

  1. t.yıldızla h.karataş şerefsizi 8 numarayı dövdüler resmen karaktersiz şerefsizler oğlum karataş nekadar yarış alırsan al sen anca ahmet çeliği tasmalı köpeği olursunn

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.