14 Temmuz Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri


NALKAPON ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


Nasılsın yeğenim iyi misin? Müthiş bankom Hilaleda'nın resitalini izledin mi bakalım? Gücümün zirvesinde olduğumun farkında mısın? Düşmanlarım ortadan kayboldu. Eskiden akşama kadar bana hakaretler yazarlardı. Şimdi çöl kertenkelesi gibi kumun altına girdiler. Hepsi de kurgumun kötü olmasını bekliyor. Sonra bir anda saldırıya geçecekler haberin ola. 

Hunları bilir misin yeğenim? Onların büyük padişahı Mete Han varmış. Onun sayesinde biz de buradayız. O zamanında yayını gerip okunu fırlattıktan sonra vezirini çağırıp ferman vermiş. O kadar uzağa atmış ki kimsenin bulamayacağını biliyormuş. Derhal beyler toplana okumu bana getire, yoksa hepsinin kellesini almam an meselesi, ben büyük kumandan Mete Hanım bu böyle biline, demiş. Beyler de yanlarına aldıklarını fedaileriyle oku aramaya çıkmışlar. Sonra da bulamayınca geri dönmeye korkmuşlar. Tabi yolda Çinli fettanlarla karşılaşıp onlarla izdivaç yaşamışlar. Sonra da sülaleleri büyümüş. Her yere dağılmışlar. Çim korkusundan çit yapmış. Çünkü bizim atalarımızı atını Çin'e sürüp ne kadar fingirdek Çinli kadın varsa toplayıp getiriyormuş. Ondan sonra da iyice çoğalmışız yeğenim. Bir sürü devlet kurmuşuz. Bunlardan bir tanesi de Akhun Devleti. İşte sana bugünkü vereceğim bankomun bir anlamı var. Müthiş tarih bilgimi de anlamış olman lazım. Bugünkü bankom Akhun yeğenim. Onun artık kazanmak için ahırda kıpır kıpır dolaştığını. Akın Sözen yeğenimin de ona bir komutan gibi binip çok iyi yöneteceğini biliyorum. Geçilmesi mümkün değil haberin ola. 

Görüyorsun yeğenim üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgular sayesinde leblebi gibi gayme dağıtıyorum. Herkesin cebi şiş, neşesi, keyfi yerinde. Ganyanlarda uzun kuyruklar oluyor. Her ne kadar ganyancılar bu durumdan şikayet etse de mükemmelliğimin sınırları olmadığı söylentileri doğrudur. Haydi bakalım yeğenim sen de üstüne düşeni yap ki sitedeki yeğenlerimin de yüzü gülsün. Tıklamaların olmazsa, bu değirmen dönmez. Sonra ortalarda deli divane dolanırsın, Dayım bugün acaba kimi banko yazdı, diye. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri 

Son ayakta 11 yerine yanlışlıkla 1 numara iki kere yazılmıştı. Düzeltildi. 11.47 

5.3.8.7.2.10.12
11.4.2
7 AKHUN BANKO
6.3
4.2.3.7.5.9
7.1.8.4.10.14.5.11

141.12 TL 

13 yorum:

 1. Kolpaaa.. arada bir bir tane tuttugun agf geliyor.. üç ayda üç beş tane kupon yakaliyon. 200 tl.yi gecmiyor... Neyin cakacısını yapiyon... Sen ne saniyon kendini nesin sen. Haftanin en az 3 günu buyuk altili koyda ozaman caka sat gundi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. sen senede bir tane büuük altılı bul da öyle yaz buraya,eleştirmeden önce kendi bilgilerini kontrol et ne kadar bilgilisin gibisine,çok bilgiliysen burada işin ne ,acemi veya fazla bir bilgin yoksa bu neyin cakası derim sana sanki her hafta altılımı buluyorsun sen burada moral bozuyorsun,senin gibi acizlerin yazacağı işte bu olur zatemn kendi acizliğini başkasına yüklüyorsun ,buna "Nankörlüğün daniskası derler ""NANKÖR""

   Sil
 2. Dayı gene formındasın😃😃😃

  YanıtlaSil
 3. Dayı size iyilik yapıyor, ister oyna ister oynama tercih sizin.

  YanıtlaSil
 4. UNKNOWN,,, senin NALKO Oldugunu herkes biliyo. Sen hastami oldun.. kendi yazina başkasi gibi yaziyonn zavalli

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. UNKNOWN, giriş yapmadan yorum yazanlar için sistemin otomatik olarak atadığı bir kullanıcı adıdır. Tıpkı size atadığı ADSIZ gibi. Bu kelimenin İngilizcesi olarak düşünebilirsiniz. Yani birçok farklı kullanıcı için aynı adı atıyor.

   Sil
  2. Asıl zavallı olan sen ve senin gibi nankör şahıslardır,eleştirmeye gelince aslan kesiliyorsunuz,eleştiler olabilir lakin ağır derecede ve hakaret vari olmamalı,burası ücretsiz bir tahmin yeri,ben ücretli tahmi sitelerinede üyeyim zannediyormusun ki sen oradaki tahminler daha başarılı? beğenmediğin Nalkapon onlara 10 çeker,sen veya bazılarınız Nalkaponun yazısını okumamışsınız galiba TEVZİDEN BAHSEDİYOR 200 LİRALIK OYUNU BULSA NE OLUR BULMASA NE OLUR KÜÇÜK DÜŞÜNEN BEYİLERİN KÜÇÜK HAYALŞERİNE TAKILMIŞSINIZ mADEM O ZAMAN VERİN TAHMİNİ SİZİ DE GÖRELİM YAP BİR ŞABLON YAYINLA BAKALIM KAÇTA KALIYONUZ TRIŞKACI ZÜMRELERİ,Bakın işinize kötü yorumlardan kaçının ben olsam herkesi silerim yeni bir üyelik sistemi açarım bu tip moral kırıcı yotrumlar atanları kesinlikle bir daha siteye girmemek adına süresiz uzaklaştırma veririm bir daha da gimeme adına,ayıptır arkadaşlar yapmayın İnsanda moralmı kalır böyle saçma yorumlardan sonra.bende FB.de x bir sayfada altılı tahmini veriyordum. fakat bu o kadar kolay değil, bir çok kişinin umudunu omuzlarında hissetmek ve ona rağmen yorum ve şablon yayınlamak o kadar zannedildiği gibi kolay değilmiş.şu anda yapmıyorum kendi halimde oyun yapıp oynuyorum.Buradan çok faydalandım altılıyı kaçırsamda çok beşli dörtlü misli misli kazandığım olmuştur,bu da Nalkapon ve diğer Moderatörlerden faydalanarak olmuştur gözümden kaçan veya gözardı ettiğim bir çok safkanı Nalkapon ve Arkadaşları sayesinde buldum.sizde illa ki verilen şablonun aynısını oynamıyorsunuzdur ,herkesin kendi oyunu vardır,buradan bakarak bazı yerleri doldurabilirsiniz teklere gelince Atmak zorunda değilsindir,başka ayakta tek kullanırsın bu safkanı en azından ilave edersin,olay bu kadar basit yani bırakalım bu olumsuz yorumları diyorum ben,herkese bol şanslar

   Sil
 5. dayi cekemeyenlere inat yapistiriyor bankolari

  YanıtlaSil
 6. ne nankörlük be, bende önceleri kızıyprdum fakat Nalkaponun tarzı bu isteyen değerlendirir istemeyen bazı safkanları eleyebilir neden bu nankörlük anlamadım,bedavadan altılı yorumu veriliyor bir sürü emek sarfediliyor,biraz insaf yani en azından verilen emeğe saygılı olalım herkes için ben dahil,"AHUN,gelirmi diyor Emir Sarıçayır,önce koşan atın ismini doğru yaz,AHUN,değil ALHUN olmalıydı,şimdi gelirmi "la" olayına gelelim sen ne terbiyesiz bir şahıssın Adap ve Usluptan yoksun Kardeşim gelirmi olayına gelecek olursak ,orası sana kalmış ister değerlendir istersende değerlendirme oynayacağın oyun üç kuruşluk bir oyun onun da içine ettin yazıklar olsun hepimize hemde,

  YanıtlaSil
 7. Ganyancilar kuyruklardan neden şikâyet etsin ki. Işimiz bu . Keşke herkes tuttursunda herkese ödeme yapalım.ne kadar çok ödeme. Okadar çok prim.

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.