13 Temmuz Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri


NALKAPON İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ 


Düşmanlarım tarumar oldu. Beni çekemeyenler anten taktı. Hepsi sus pus. Dilleri tutuldu yeğenim. Onlara önümde diz çöktüreceğimi söylemiştim. Şimdi sırada ayaklarıma kapanıp yalvarmaları kaldı. Kahvede popülerliğim yeniden yükseldi. Çaykur Rıza beni görür görmez hürmette eksik yapmamak için kendine çeki düzen verdi. Masama temiz örtü sermiş. Sandalyemi çekti ''Otur Dayım ayakta kalma'' diye sırnaşmayı da ihmal etmedi. Sonra da en demlisinden taze çayından ikram etti. Büllük Adnan bile dünkü müthiş kurguma bakıp cebini şişirmiş. Erkete Orhan yeğenim her zaman favorilerimden resital beklediğinden 100 misli yakalamış. Araba pazarından kendine Murat 124 bakmaya gitti. Onu yeniletip arkasına da kocaman yazılarla ''Dayım sağ olsun'' yazdıracakmış. ''Dayı seninle elimizi camdan çıkarıp müziği de son ses açar mahalledekilere caka satarız. Sen camdan piponu üfürürken bir yandan da biranı yudumlarsın'' dedi. Yancı Hikmet bir misli bulmuş. Bugün benim müthiş kurgumu aynen yatıracakmış. Emekli takımı da birer misli almış yeğenim. Ama akşam taş konkende onları tek tek söğüşleyeceğim için bütün gaymeler benim cebime inecek. 

Bakıyorum da bugün bankolarımın resitali beni bekliyor yeğenim. Bessey bankom ekürisinden iyi koşacak. Mükemmel bir yarış yapmasını bekliyorum. Mustafa Çiçek yeğenim sırf onun için İzmir'den ilk otobüsle Esenler'e inip dolmuşla Veliefendi'ye geçmiş. Geldiğinde çok heyecanlıymış. Süpürgeci Sülo yeğenim onu kan ter içinde, soluk soluğa görünce ahırlara kadar takip etmiş. Bessey'le yaptığı gizli konuşmayı da dinlemiş. ''Bugün benim için çok önemli, senin gücünü biliyorum. Artık bana İstanbul'da iyi atlar vermiyorlar. Senin emekliye ayrılmaman, benim de popülerliğimi yeniden artırmam için kazanmamız lazım. Nalına kuvvet.'' demiş. Sülo yeğenim görünmemek için hemen sıvışmış ama o ahırda bir köşeye oturup dertlerini anlatmaya devam ediyormuş. Yani anlayacağın yeğenim bugün resital yapması an meselesi.

Müthiş bankom Marvel'in adının anlamını sorduğumda kahvecinin çırağı bana anlattı. ''Dayı o bir film markası. Senin gibi süper kahramanlar var'' dedi. Zaten onun son koşusunu seyrettiğimde müthiş koştuğunu görüp uçmak üzere olduğunu fark ettim. Demek antrenörü bu özelliğini bildiğinden ona Marvel adını vermiş. Böyle şifreleri benim gibi üstün altılı bilgisi olanlar anlayabilir yeğenim. 

Son müthiş bankom da Hilaleda yeğen. Bugün onun koşu başlar başlamaz fişek gibi gideceğini biliyorum. Onu yakalamaya çalışacaklar ama çok zor. Son 300 metrede apranti yeğenimin formasının altına sakladığı rom şişesini çıkarıp bir yudum aldıktan sonra ayağa kalkıp tribünleri selamlamasını bekliyorum haberin ola. 

Görüyorsun yeğenim üstün altılı bilgimle yine müthiş bir kurgu hazırladım. Düşmanlarım tetikte. Eğer başarılı olamazsam yine dilleri uzar ama ben onu kesmesini bilirim. Tıklamanı unutma, gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAM


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

2.1.3.4.8
8.2.6.5
1 BESSEY // 5
5 MARVEL BANKO
8.2.4.3.9.7.6.5
4.9.3.7 // 1.6

44.80 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

8.2.4.3.9.7.6.5
4.9.3.7 // 1.6
3.5 // 7
1 HİLALEDA BANKO
6.4.2.9.1
11.10.3

33.6 TL // 151.20 TL Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.