13 Temmuz Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri


NALKAPON BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün Ankara'da dokuz koşunun yedisini favori verdiğim, bankolarımın resital yaptığı, ikinci altılının altı ayağında da favorilerimin şovunun olduğu, yeğenlerimin cebini şişirip akşam köprü altında caka sattığı söylentileri doğrudur. Her ne kadar sayfama beğeni yağmuru yağsa da seven yeğenlerim methiyeleriyle düşmanlarıma nispet yapmamı sağlamış olsa da bu kadarı beni tatmin etmiyor haberiniz ola. Popülerliğimin zirvesine çıkmam lazım. Beni herkese tanıtın yeğenim. ''Dayımın sayfası şurası, Türkiye'de bir numara, leblebi gibi altılı dağıtıyor'' diye reklamımı yapın. Senin her gün verdiğim bankolarla hava bastığını biliyorum. Benden alıp kendi müthiş bankon gibi pazarlıyorsun. Sülün Osman'ı geçtin yeğenim. Artık hakkımı vermen lazım. Gücümün doruklarındayım. Şovlarım devam edecek. 

Bakıyorum da yeğenlerim altılı bulmaya çok hevesli. O zaman ben de onlara Heveskar bankomu veriyorum. Onun hakkında çok laf söylememe gerek yok yeğenim. O zaten müthiş koşusuyla gerekenleri söyleyecektir. Gizli istihbaratımı ele vermem mümkün değil.

Yeğenim bakıyorum da üstün altılı bilgimle hazırlayıp her ayağı tek tek favori verdiğim müthiş kurgularımı iyi değerlendiriyorsun da cebin gayme görüyor ama sitedeki yeğenlerimin suratı asık. ''Dayı tıklamalar çok düşük, ne yapacağımızı bilmiyoruz. Reklamları koyduk ama kimse ilgilenmiyor. Yakında dükkanı kapatmamız an meselesi'' diye isyan ediyorlar. Sen  bilirsin yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

REKLAMNalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri 

7 ZEALOUS LINE // 3.4.5.2.1
1 COOPER GIRL // 9.13.4.5.10.14.16
2 GÜMBÜR GÜMBÜR // 5
1 ANGEL HORSE // 6.5
15 REİNA DE ESPEDAS // 1.6.14.13.10.17
7 HEVESKAR BANKO 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.