11 Temmuz Kara Kamçı İstanbul At Yarışı Tahminleri


ASHOKA Yarış hayatına sert rakipleri yanında ŞARTLI-4 ile başlayıp dördüncü olabildi. Zıllıon-Machiato-O.IN.My Mınd  arkası son koşusunda ise düzlükte çok etkili gelmesine rağmen, mesafe kısa geldiği için ve pist koşullarından etkilenen tay yine yakın ara tabelanın son sırasından yer edinebildi. Art arda yaptığı çalışmalarını dün sabah 12.25 çok rahat ile bitirip yarış hazırlıklarını tamamlayan isim, jokeyi iyi idare edebilir ve sprint mesafesini ayarlayabilirse kazanmaya en yakın isim olarak görüyor, Risk alıp günün bankosu olarak öneriyorum. 

MİSAE Grup farketmeksizin etkili yarışlarına şahit olduğumu kısrağın son yarışı da çok iyiydi. Startla birlikte aldığı liderliği kolayca çizgiye kadar korurken çok rahat şekilde kazandı. Grup az sertleşmiş olabilir fakat, geçtiğimiz yıl yine bu pistte iki defa A2 koşuda boy gösterip üçüncü ve ikincilik elde edebilmişti. Burada da ilk şans verilmesi gerekir. 

ARUV BALA Adana'da kazandığı iki yarışının ardından, bu pistte bir yarış gören ama koşu içinde numarayı alamadığı ve rakipleri sert olduğu için gerçek performansını sahaya yansıtamayan isim, art arda yaptığı galoplarında 1200'ü 1.18, 1000'i 1.04, 800'ü 48.4 ve 400'ü 24 rahat ile gerçekleştirirken denk rakipleri arasında en şanslı isimdir.

FARİLYALI Son yarışını kazanırken eski görüntüsüne nazaran daha iyi durumda olduğunu düşündüğüm isim, bugün muhtemelen koşunun temposunu 1000 direği geçildikten sonra yükseltecek bir çok rakibinin olmasının çokluğunu  en iyi şekilde faydalanarak kendi lehine çevirmeye çalışacak olmasından dolayı en şanslı isim olarak görüyorum. Geçtiğimiz yıl bu pistte ter yarışlara imza atan, bugün de önde yalnız kalması durumunda şansının bir hayli fazla olacağına kanaat getirdiğim TURAP kuponlarda olması gereken ikinci isimdir.

NOT; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam tıklamaları konusunda duyarlı davranan tüm yarış sever dostlara teşekkür ederim.

13:25 Günün son ayağında 14-ALTURBO Şablona eklenmiştir..

REKLAM


ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1-ASHOKA
5.1.2.8
1.7.3
1.5.3.9
2.6.3
6.2.3.4.11.14

61 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.