09 Temmuz Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri


ÖZALAK Burada kazandığı ilk çim yarışında grupta ki rakiplerinin bir çoğunu geride bırakan isi, ardından dört parlak koşu daha yaptı. İstanbul'da  daha uygun grupta kazandığı sn yarışının ardından yeniden sevdiği piste çıkacak olmasından dolayı ilk şans verdiğim isimdir. 

MAHPERVERKIZ Bursa pistinde en dikkat çeken isimlerden olan tay, çim pistte etkisiz kaldığı koşularına karşın, kum da ise üç yarış kazanırken etkili olabileceği rakiplerinin bulunmasından dolayı birinciliğe en yakın isimdir.

DÜŞLEM Grup koşularda elde ettiği birincilikleri bulunan isim iki yarış önce kazanırken grupta önde gelen rakiplerini İstanbul'da geride bıraktı. Son uzun mesafeli koşusunun bugün için ölçü olduğunu düşünmüyorum. Daha etkili olabileceği mesafede günün bankosu olarak öneriyorum. 

ILDIR RÜZGARI bu sene yakın takibimde olan isim etkili koşular çıkartarak tek birinciliğini 1400 kumda gerçekleşti. Uzun mesafeli kum yarışlarında ise sürekli sert rakiplere takılırken, favori çıkan Gözüm Kaldı'yı ise bir defa geride bırakmasını bildi. Uygun rakipleri yanında alternatif tekimdir. 

EDİTÖR: Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için destek olan tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ederiz..

REKLAMNORMAL ALTILIM

7.4.3.2.5
1.2.3.4
6.1.2.4
1-DÜŞLEM
5-ILDIR RÜZGARI
1.8.4.10.6

28 TL 

ALTILIM

7.4.3.2.5
1.2.3.4
6.1.2.4
1-DÜŞLEM
5.2.1
1.8.4.10.6

84 TL BOL ŞANS..1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.